SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

ból pośladka podczas wyciskania.

Wysłana -
Witam. Mam problem . Nie dawno wyciskałem duże ciężary ( na klatkę) i po prostu mam duży ból między pośladkiem a udem. Nie wiem jak to zrobiłem.
Od czego to może być?? ból jest bardzo mocny. Czy pośladki uniosłem do góry podczas wyciskania? czy nogi miałem źle? proszę o pomoc.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
faktycznie, dosc nietypowe miejsce zadzialania urazu, jak ta tego typu formę ruchu, nie zapierales sie czasem mocno nogami i nie jets to po prostu skurcz?
Wysłana -
Mam tak nieraz, jak mam za wysoką ławkę, skurcz w dwugłowy mnie łapię bo musze go napiąć a dodatkowo się rozciąga by oprzeć się na ziemi.
Wysłana -
No właśnie to nie jest skurcz. Ogólnie w pierwszy dzień po wyciskaniu bolało mnie bardzo mocno. Tym bardziej wieczorem jak z pracy wróciłem. Nadal mnie boli i uważam, że to nie jest skurcz a nawet jestem pewien. Po prostu przeciążenie mieśnia. Tylko pytanie od czego to się zrobiło? Czy podniosłem pośladki do góry przypadkiem? czy może za mocno nogami się trzymam ziemi i za mocno nimi próbuje też pomóc w jakiś sposób wybić sztangę?
Bo w pracy gdy próbuje ruszyć nogą, albo zejść z czegoś, lub wysiać z auta to mnie niesamowicie mocno boli...
Też jest tak , że z 2 miesiąca nie ćwiczyłem przysiadów ze sztangą. Może być też tak , że mięsień nie jest przyzwyczajony???
Jak kicham to też czuje ten ból.
Czy nogi podczas wyciskaniu muszą być zgięte do tyłu? W filmach Mirowskiego tak widziałem? i bardzo mocno się trzymać podłogi?

Zmieniony przez - spaw1989 w dniu 2018-02-07 10:34:24
Wysłana -
Tylko pytanie od czego to się zrobiło? Czy podniosłem pośladki do góry przypadkiem? czy może za mocno nogami się trzymam ziemi i za mocno nimi próbuje też pomóc w jakiś sposób wybić sztangę?

mozliwe, ze to przyczep kulszowo goleniowych, ktore nie byly przygotowane do ciezszej pracy, gdy poszlo grubsze obciazenie i dorzuciles prace nog, opisane miejsce przez Ciebie wskazuje wlasnie na ich poczatek
Wysłana -
To co robić aby w przyszłości nie doszło do takiej sytuacji? Wrócić do treningów nóg?
Wysłana -
zdecydowanie tak, popracowac rzeba nad mobilnoscia bioder rowniez
Wysłana -
Niestety odpuszczenie sobie przysiadów narobiło mi kontuzji...
Wysłana -
no niestety tak jest
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź