SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 789
Opisze wszystko po kolei. Mam zwichnięty i zrośnięty nadgarstek, diagnozę postawił znachor dziadek ze 60lat, no nie wiem jak go nazwać. Leczy ludzi u siebie w domu to znaczy leczy tylko złamania, zwichnięcia itp.. Trzy lata temu byłem u niego z wybitym palcem, i akurat powiedziałem mu o nadgarstku. Bolał mnie wtedy już jak pamiętam dobre 2 miechy. Powiedział on jest zwichnięty i zrośnięty. Pokazał mi napuchniętą kość pomiędzy początkiem dłoni a końcem przedramienia od wewnętrznej strony dłoni, tak nie powinno być. Stwierdził że za późno on nic z tym nie zrobi, a jak będę przeciążał ów nadgarstek to na stałe ręka mi na puchnie i nie będę mógł nią w pełni ruszać.
I tak, żyję z tym już trzy lata. Za każdym przeciążeniem ów nadgarstka pojawia się ból, duży ból, uporczywy ból, w moim przypadku staje się coraz bardziej irytujący, nie do zniesienia . Psychicznie może jeszcze wytrzymuje, chociaż czasami chcę sobie
odrąbać rękę. Nie jest mi w cale do śmiechu. Chciałem ostatnio zacząć chodzić na siłkę, zbierałem sie tydzień i polazłem zaznajomić się z ową siłką. Dźwignąłem sztangę, potem hantle i uderzyłem w worek i tu pojawił się ból. Myślę sobie, jak tu chodzić na siłkę z tym nadgarstkiem, ale chcę, bardzo chcę mam kurzą klatkę piersiową
i chce to zakryć, wstydzę się jej, ale to już inna historia. I teraz takie pytanie co zrobić z tym bólem jakaś maść, jakaś opaska? Ogólnie może da się coś takiego zoperować? Nie wiem czy mogę chodzić na tą siłkę z tym? Nie mam zielonego pojęcia co z
tym zrobić. Nie wiem do kogo się udać. Boję się że nie będę mógł ruszać tą dłonią. Może ktoś miał taki przypadek, coś poradzi. Trochę tego dużo, ale problem nie jest mały. Od razu lepiej jak z siebie to wylałem. Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 147 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5140
Najpierw to trzeba by to dobrze zdiagnozowac.Nie twierdze, ze ten znachor nie zna sie na rzeczy, ale jakies RTG, a w razie czego dodatkowe badania powinienes zrobic.Powinienes udac sie tez do dobrego fizjoterapeuty - na pewno Ci pomoze.Pzdr!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ręka po okropnej kontuzji...

Następny temat

Podkrążone oczy po wysiłku fizycznym

Wiecej