SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
Witam serdecznie!
Parę dnie temu zapodałem sobie jak zwykle od pewnego czasu przed treningiem suple: NO PRELOAD, EAAnabol Xplode, Kre-Alkayn 2500...a po oczywiście "węgle", "białko"......trening skończył się ok. 17.30 i od tego czasy czuję ciągły ból głowy (teraz już mniejszy, ale mam tzw. ćmienie) i boję się, czy to nie jest jakiś wylew krwi do mózgu!!! Tak wyczytałem w internecie, ale wiadomo, że w necie można utożsamić się z każda chorobą...pomóżcie, please!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
zacznij od zmierzenia ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
To w koncu jak dlugo Cie ta glowa boli, bo trudno wywnioskowac.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
no...już dziś będzie 5 dzień...teraz już nie boli, ale "ćmi"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Jak boli tyle dni, to idz do lekarza. Suple nie maja z tym nic wspolnego.

Jakby to byl wylew, to bys lezal sparalizowany - wiec

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
Tak ja ci radzi Knaif idź do lekarza.Miałem coś podobnego bolała mnie głowa przez 6 dni w końcu poszedłem do lekarza i okazało się -wirusowe zapalenie opon mózgowych.Po kuracji antybiotykami było dobrze.Gdybym bardziej odwlekał wizytę u lekarza nie wiadomo jak by sie to skończyło.Dlatego nie ma na co czekać 5 dni to cholernie długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
Dzięki za radę! W poniedziałek idę do lekarza, bo już dziś nie dam rady...trochę się uspokoiłem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SIŁA]Kokos DT just for fun

Następny temat

Trening nasilającej się gęstości-Charlesa Staleya

WHEY premium