SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból głowy na potylicy, uczucie nierealności

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
Witam no więc tak moja choroba zaczełą się jakieś 2 lata temu, na początku ciągle bolało mnie gardło, czułem się jakoś inaczej niż zawsze, jadłęm laki na gardło itp... następnie przyszła zima i objawy się nasiliły konkretnie ból głowy na potylicy, ciągły katar, ból w lewym uchu, ból kolan i w kręgosłupie odcinek lędzwiowy, teraz boli mnie praktycznie wszystko ;D brzuch, mam zaparcia jakieś dziwne, często bekam, wzdęcia, czuje się tak jakby nie realnie, słońce mnie razi w oczy, jestem śpiący, ogólnie jak w jakiejś depresji ale wątpie żebym ją miał, i z tego co wyczytałem w necie to mogą to być objawy hiperwentylacji, bo wydaje mi się, że mam krzywą przegrode nosową, od dziecka czuje jakby coś w gardle mi siedziało, albo to wszystko jest od tego ucha leczyłem sie na nie lasery itp ale teraz znów mnie boli, poprostu jest ze mną coś nie tak... dodam że nic nie ćpam i nigdy nie brałem koksu, objawy nasilają się podczas ćwiczeń fizycznych i wtedy kiedy jest mi zimno, gdy jest ciepło i słonko świeci to jest o niebo lepiej ale i tak jest lipa,wiem że to temat nie na forum ale ile można chodzić po lekarzach, dodam że w rodzinie mam dużo alergików, może to alergia na coś? miałem robione EKG ciśnienie nieco zawyżone miałem ostatnio 140/80

Elo bombelo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Nie jestem sportowcem, nawet nie ćwiczę. W gruncie rzeczy to założyłem konto aby napisać o możliwej przyczynie tych przypadłości.
Tak szczerze to nawet nie mam się zamiaru rozpisywać. Jest dużo informacji w internecie. Komu zależy i ma już dość złego samopoczucia ten sam znajdzie więcej informacji. Szukać należy informacji o "candida albicans".
Zanim stwierdzicie że to nie wasz problem, Proszę was zerknijcie na te dwie strony. Nic was to nie kosztuje poza paroma minutami czasu.

1. http://www.candida.info.pl/objawy.html
2. http://www.candida.peet.pl/index4.php

Mam nadzieje że komuś te informacje pomogą.

Zmieniony przez - rav04 w dniu 2009-05-05 05:12:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
ile można chodzić po lekarzach - jakich?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dokladnie to samo. psychiatra, rodzinny, neurolog. zero pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
ciesze się że nie jestem sam :D

Elo bombelo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
sztajn , też masz kłopoty z krzywą przegrodą nosową?, albo ucho cie boli? ;p razem może znajdziemy odpowiedź ;d

Elo bombelo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam problem z glowa. nap*****la mnie clayc zas i zle sie cuzje. pomocy nie znajdziemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
Miałem dokładnie to samo uczucie. Od kiedy zacząłem ćwiczyć (a może od kiedy wchodzę w dorosły wiek) pojawia się coraz rzadziej. Wszystkie badania w normie, ale co jakiś czas mam ostre bóle brzucha (z USG dowiedziałem się tylko, że mam dodatkową trzustkę) i głowy. Do tego senność.
1

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
mi sie wydaje, że to moge mieć od tej przegrody nosowej bo jest ciągle zapchana, a na dodatek to wszystko zaczeło mi wychodzić jak ucho przewiałem, te wakacje spędze na leczeniu tego gówna i jak coś to napisza posta jak poszło ;d

Elo bombelo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
moze to byc przewlekly stan zapalny, spowodowany krzywa przegroda nosowa. moze gdybys zoperowal przegrode problemy by sie skonczyly? co mowil laryngolog? zakladam ze byles u laryngologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
moze to byc przewlekly stan zapalny spowodowany skrzywieniem przegrody nosowej i brakiem droznosci. zoperowanie przegrody mogloby pomoc. co powiedzial laryngolog? zakladam ze byles u laryngologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
byłem byłem, ale on stwierdził, że to od tego ucha, leczyłem sie na te ucho antybiotykami i laserami, ale teraz znów mnie nak**rwia

Elo bombelo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kregosłup prosze o pomoc specjalistow

Następny temat

Dretwienie dwoch palcow u reki

WHEY premium