SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból brucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchajcie mam taki problem
od kilku dni mam mocne bóle brzucha szczególnie jak cos zjem a ogólnie to wogóle nie mogę jeść zbiera mnie na wymioty jak np chce ryż zjeść
co radzicie mi zapodać?
przypuszczam ze moga być wrzody zoładka bo ostatnio mam troche nerwowe dni w rodzinie jak i pracy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1078
najlepiej to będzie pójśc do lekarza jak coś sam weźmiesz to jeszcze sobie zaszkodzisz

za START za MKS po życia kres !!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
spróbuj nie jeść, albo jeść lekkostrawne dania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a co robić żeby waga nie leciała bo o to sie najbardziej obawiam:(
juz praktycznie mało co jem tylko odzywke białkowa pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
to może właśnie tę odżywkę powinieneś odstawić.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak odstawie odzywke to juz nic nie bede jadł
ta odzywke juz zapodaje ok pół roku wiec raczej to nie jej wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
idź zatem do gastrologa.
pozdro

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie jedz tej odżywki a jakieś lekko strawne dania oparte na złożonych węglowodanach z dodatkiem białka !
a co do wżodów - to może tylko nadżerka

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
dobre jest siemię lniane gotowane.
jak ja mam problem tego typu robię sobie dzień lub dwa głodówki (sama woda) i organizm sie sam oczyszcza.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
siemie działa ochronnie na śluzówkę zołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki chłopaki w poniedziałek zasuwam do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

artopeda w wawie

Następny temat

Skuteczna, szybka kuracja

WHEY premium