SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból żołędzia po lewej stronie od kilku lat

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam od kilku lat mam problem ze zmianami skórnymi na żołędzi
stosowałem dziesiątki maści i tabletek głównie przeciwgrzybiczne-pumafukort,clotrimazolum.undofen.mycosolon,solcoseryl,tridem leki to fluconazol,metronidazol,biseptol,cipronex bez skutku pozytywnego( wiele innych maści i kremów również sterydowe) Na żołędzi pojawiają się plamki,zaczerwienienie a ostatnio krostki(możliwe że po antybiotyku) głównie plamki i obtarcia bardzo sucha skóra na której powstają jakby pęknięcia parcie na pęchęrz,pieczenie cewki oraz ból po lewej stronie żołędzi coś jak silny ból żyły oczywiście dermatolodzy nic nie widzą biorą kasę i przepisują nowe maści!!! Boli mnie również lewe jądro i lewa pachwina usg jądra ok, badania krwi i moczu również-ostatnio zmieniłem dermatologa chwalony starszy pan i rzeczywiście nowość po 6 latach chodzenia po dermatologach i urologach pan dr znalazł grzybicę na pachwinach(nikt do tej pory tam nie zaglądnął) jednak twierdzi że na żołędzi nie ma objawów choroby chociaż zaczerwienienia i krostki występowały ewidentnie twierdzi również że zażywany fluconazol nie jest skuteczny na grzyby występujące w połud-wschodniej Polsce!!Przy następnej wizycie przepisał maść uczuleniową dodam że w międzyczasie przebywałem w szpitalu na dokładnych badaniach pod katem podejrzenia spondyloartopatii zapalnej seronegatywnej-oto kilka wyników HLA-B27 DODATNI, CHLAMYDIA PNEUMONIAE (ICD-9:S67) 34,06 KL.IgG TO SAMO S65 W KL.IgM 0,09 TRACHOMATIS ICD-9 S73 IgG UJEMNA 3,14 TRACHOMATIS S75 IgM 0,10 Po wyjściu ze szpitala zdecydowałem się na przyjęcie 5 tabl ITROKAST 100 a po tygodniu w akcie desperacji na kilkudniowe smarowanie PROTOPIC 0,01 dolegliwości skórne w 90% ustąpiły pozostało delikatne zaróżowienie i to nie zawsze następnie udałem się do reumatologa-leki jakie otrzymałem Dicloduo75 2x1, Tizanor 2mg 1 na noc i sulfasalazin 500 En krka 2x po 2tab po 2,5 dnia pojawił się bardzo śilny ból żołędzi lewej strony i złe samopoczucie(ból głowy,zawroty,kołatanie seca,niepokój i drżenie) odstawiłem leki ból żołędzi nie ustąpił - proszę o pomoc to ciągnie się od kilku lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
myslisz ze na forum sportowym dostaniesz odpowiedz ? idz do ogarnietęgo lekarza, jak chodzisz prywatnie placisz kase to wymagasz, od zdiagnozowania lekarze sa jak dupa od srania ze tak brzydko powiem .. mow ze zadne massci nie pomagają, niech zrobia specjalistyczne badania.. chlopie problemy z kuśką, jadrami to nie są przelewki .. problemy z przyjacielem to chyba najgorsze co moze nas mezczyzn spotkac
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak lekarz nie daje rady to jak My to mamy zrobić na odległość, jeden nie daje rady to widocznie trzeba się do bardziej ogarniętego udać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
jak lekarz nie daje rady to jak My to mamy zrobić na odległość, jeden nie daje rady to widocznie trzeba się do bardziej ogarniętego udać


Jesteśmy wróżkami i cudotwórcami przecież! Nie wiem w czym problem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Hej Anonim, jestem andrologiem. Skad jestes? Moze bede mogl pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 50 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
ok Rzeszowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ładna zbiórka z tematem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do zawodow naturalnie

Następny temat

Pęnięcie łąkotki

WHEY premium