SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore do miesniowo testen 250 indyjski testosterone enathate
gdy zrobie zastrzyk po wyciagnieciu igly nagle mnie zaczyna mocno bolec posladek i tak jest przez 5-10 minut nastepnie bol przechodzi na drugi dzien czuje bol miesnia jakbym mial zakwasy po treningu lecz jest to bardziej mocne i czasami jem posilki na stojaka . zastrzyki sa dobrze robione 100%

jersey_ gotta go
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Ten test ind. jest fantastyczny. Uwazaj z dawkowaniem ale warty swojej ceny no i nie trzeba sie duzo kluc...
8-10 szt starcza na kuracyjke.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
w dziale 'porady medyczne' moderator nie udziela odpowiedzi w sprawach stosowania dopingu...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalne po injekcji z teścia, omka jest jeszcze gorsza pod tym względem.

Moja rada nie wstrzykuj sobie tego syfu. Olej można sobie wstrzykiwać ale tylko do głowy (nie weź tego dosłownie) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Ten tes ind jest 100% OK (zielony kapsel). Bol zawsze mu towarzyszyl i bedzie - byc moze prze zstezenie 250mg/1ml.
Oczywiscie, nie przesadzaj powyzej 2 amp. na tydzien.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1798
Przeczytaj sobie moj artykul pt . "powitanie klubowiczow+pierwsze pytanko" Bralem Sustaretard 250 (indyjski odpowiednik Sustanonu 250) i przytrafilo mi sie dokladnie to samo co tobie. Troche to uciazliwe ale przechodzi po paru dniach! Dobrze ze napisales o tym bo juz mialem watpliwosci co do autentycznosci srodka.

Свобода
или
смерть

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektore sterydy tak dzialaja ze własnie po zastrzyku boli , po tym Sustaretardzie znajomy tez mial zawsze obolały barek , tak samo jest tez przy testopinie barek jest obolaly jak cholera (jedyny plus to to ze ładniejest napuchniety od strzała przez co jest wiekszy), rozmasuj porzadnie miejsce po zastrzyku moze to zmniejszy ci bol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1798
Sluchaj Scream.
NIe wiesz moze po czym jeszcze(tzn .po jakich koksach) wystepuja takie dolegliwosci??? Ciekawe dlaczego tak sie dzieje?? Slyszalem od fachowca ze zasadniczo zastrzyki robione z srodkow ktore sa roztworami olejowymi powinny byc bezbolesne. BOLEC MOGA I BOLA ZASTRZYKI ROZTWOROW WODNYCH(np.acetat) O co w tym chodzi ???

Свобода
или
смерть

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki bol po strzale mialem po dece organona ale tylko jeden dzien, po omie tez tak jest tylko nie pamietam po ktorej sa tam takie male oznaczenia x,X, y,Y chyba 4 rodzaje i od jednej z nich mialem obolaly tylek tak jakby mi ktos wyciol porzadnego kopa:), Dlaczego jest taki bol ? kit wie , pewie zawiera jakies skladniki to powodujace,myslałem tez ze moze to zalezy od gestosci ale ten testopin co własnie biore nie jest gesty a obolaly mam cały barek, trzeba byłoby spytac o to Eda on moze bedzie wiedział.
z tym co piszesz to jest troszke inaczej, sterydy w roztworze olejowym poprostu sa mniej bolesne lub bezbolesne od tych na bazie wody ale chodzi tu jedynie o bol podczas wstrzykiwania a wynika to z tego ze sterydy na bazie wody maja w sobie spirytus lub inne srodki ktore sa po to zeby nie bylo zakazenia , stad sa bardziej bolesne od tych w roztworze olejowym.



Zmieniony przez - SCREAM w dniu 2002-04-24 15:21:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czemu ale pośladek napewno boli po wszystkich testosteronach i po omce

Będę największy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!

Może to nic wielkiego ale warto spróbować:
Faktycznie, po wsztrzyknięciu Omnadrenu odczuwałem przez kilka dni bol w miejscu injekcji.Podczas nastepnego zastrzyku przedłużyłem czas wstrzykiwania sterydu do prawie 4 minut.Bolalo tylko na drugi dzien i to znacznie mniej.Innym razem przy wstrzykiwałem Omnadren z jednej ampułki w trzy rózne częsci ciała bark,udo i pośladek przy uzyciu igły insulinówki.Może wygląda to na masochizm ale na drugi dzień ZERO bólu.

Pozdrawiam!
TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
a np. po dece to niby nie boli??

JUST BRING IT!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NORANDRODIOL -666-Gochan

Następny temat

w sprawie mojego qmpla!!!!

WHEY premium