SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból stawu barkowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 422
Witam kilka lat temu miałem kontuzje stawu barkowego przesiliłem go na worku treningowym po dwuletniej rekonwalescencji zacząłem ćwiczyć na siłowni po dwóch miesiącach bul powrócił więc przestałem nie ćwiczę już półtora roku a bul niekiedy przychodzi znikąd zastawaniem się czy coś takiego jak 4flex itp mi w czymś pomoże,chce wrócić do ćwiczeń ale nie wiem co zrobić z barkiem



Zmieniony przez - nero290 w dniu 2017-06-16 18:34:58

Zmieniony przez - nero290 w dniu 2017-06-16 18:38:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co to była za kontuzja oraz jak wyglądało postepowanie po niej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 422
lekarz powiedział ze to przesilenie bul nasilał się przy podnoszeniu ręki przepisał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne których nie wykupiłem i na tym koniec


Zmieniony przez - nero290 w dniu 2017-06-16 22:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Domyślam się że zadnych badań również nie było zrobionych, czy leczenia nie miałeś w żadnej postaci terapii , zabiegów czy nawet zwykłych leków więc nie ma co dziwić że dolegliwości są ponownie obecne i powinineś się tematem zaintersować i wybrać się z tym do lekarza bądź fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból po prawej stronie nogi

Wiecej