SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból pośladka podczas wyciskania.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6324
Witam. Mam problem . Nie dawno wyciskałem duże ciężary ( na klatkę) i po prostu mam duży ból między pośladkiem a udem. Nie wiem jak to zrobiłem.
Od czego to może być?? ból jest bardzo mocny. Czy pośladki uniosłem do góry podczas wyciskania? czy nogi miałem źle? proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
faktycznie, dosc nietypowe miejsce zadzialania urazu, jak ta tego typu formę ruchu, nie zapierales sie czasem mocno nogami i nie jets to po prostu skurcz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mam tak nieraz, jak mam za wysoką ławkę, skurcz w dwugłowy mnie łapię bo musze go napiąć a dodatkowo się rozciąga by oprzeć się na ziemi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6324
No właśnie to nie jest skurcz. Ogólnie w pierwszy dzień po wyciskaniu bolało mnie bardzo mocno. Tym bardziej wieczorem jak z pracy wróciłem. Nadal mnie boli i uważam, że to nie jest skurcz a nawet jestem pewien. Po prostu przeciążenie mieśnia. Tylko pytanie od czego to się zrobiło? Czy podniosłem pośladki do góry przypadkiem? czy może za mocno nogami się trzymam ziemi i za mocno nimi próbuje też pomóc w jakiś sposób wybić sztangę?
Bo w pracy gdy próbuje ruszyć nogą, albo zejść z czegoś, lub wysiać z auta to mnie niesamowicie mocno boli...
Też jest tak , że z 2 miesiąca nie ćwiczyłem przysiadów ze sztangą. Może być też tak , że mięsień nie jest przyzwyczajony???
Jak kicham to też czuje ten ból.
Czy nogi podczas wyciskaniu muszą być zgięte do tyłu? W filmach Mirowskiego tak widziałem? i bardzo mocno się trzymać podłogi?


Zmieniony przez - spaw1989 w dniu 2018-02-07 10:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Tylko pytanie od czego to się zrobiło? Czy podniosłem pośladki do góry przypadkiem? czy może za mocno nogami się trzymam ziemi i za mocno nimi próbuje też pomóc w jakiś sposób wybić sztangę?

mozliwe, ze to przyczep kulszowo goleniowych, ktore nie byly przygotowane do ciezszej pracy, gdy poszlo grubsze obciazenie i dorzuciles prace nog, opisane miejsce przez Ciebie wskazuje wlasnie na ich poczatek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6324
To co robić aby w przyszłości nie doszło do takiej sytuacji? Wrócić do treningów nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
zdecydowanie tak, popracowac rzeba nad mobilnoscia bioder rowniez
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6324
Niestety odpuszczenie sobie przysiadów narobiło mi kontuzji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
no niestety tak jest

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel masa, ocena planu

Następny temat

Trening - uszkodzenie obrębka barku

WHEY premium