SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból pleców a kręgosłup prosty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1422
witam, mam 18 lat i posiadam pewien problem, otóż ćwiczyłem już ponad 2 lat na siłowni, ostatni raz byłem 4 miesiące temu i po tym treningu odczuwałem straszny ból pleców w okolicach odcinka lędźwiowego, byłem u lekarza i stwierdził, że to korzonki ale jednak to nie to, byłem na rtg ale kręgosłup prosty, masażysta nie pomógł, jakieś porady, może wzmocnić prostownik kręgosłupa, chciałem też zaznaczyć, że martwego ciągu nigdy nie robiłem, od 4 miesięcy żadnego wysiłku nie miałem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale bolą Cię mięśnia, czy kręgosłup, ból też może promieniować od kręgosłupa, nie potrzeba wcale wysiłku by coś bolało, wystarczy zła pozycja siedząca by już mieć pewne problemy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1422
Czuje mocny ból mięśni, jak leże to jest jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Musisz udać się do dobrego terapeuty (osteopaty / fizjoterapeuty) który przeprowadzi badanie fizykalne (testy , palpacja , wywiad itp) oraz przeprowadzi terapię indywidualnie dostosowaną do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
Mnie też tak lekarz powiedział. Zdjęcie RTG nie jest na tyle szczegółowe, żeby wystawić diagnozę i dopiero po RTG skierował mnie na rezonans i dopiero po rezonansie wyszło, że mam wadę kręgosłupa i od tego mam ból. Jak masz możliwość to zrób rezonans magnetyczny kręgosłupa. Na NFZ długie kolejki, prywatnie nie wiem bo ja robiłem na NFZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście rezonans dużo dokładniejszy , ale może być tak że są w obrazie spore zmiany ale to nie one wpływają na dolegliwości bólowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja

Następny temat

Problemy z Barkiem

WHEY premium