SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

axotret

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Siema axotret biorę już 3 miesiąc.
1 miesiąc brałem dawkę 20mg
2 miesiąc brałem dawkę 40mg
i teraz zacząłem 3 miesiąc też dawką 40mg
Tylko ten lek efekty przyniósł tylko po 1 miesiącu ładnie mnie wysuszyło a teraz mam znowu cere trądzikową mam kroste przy kroście ;/ Panie dermatolog mówi że trzeba czekać. Ale po takim czasie kuracji juz powinien być efekt a tu jest jak było przed rozpoczęciem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Krostki mogą wyskakiwać jeszcze nawet po 100dniu.Sam biorę Axotret i jestem zadowolony. Z tym, że ja już kończę kurację. Ile ważysz?może dawka jest za niska w stosunku do wagi ciała?
dawka dzienna powinna być conajmniej 0,5mg na kg.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
ważę 63kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
tylko ja to biore i nic nie daje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
A moze powinienem miec jakąś diete ?? dermatolog mi nic nie mówiła.
Tylko nie wiem dlaczego wtedy jak brałem 20mg to była poprawa ?? a teraz przy 40mg jest coraz gorzej a dermatolog mówi trzeba czekać.
I nie wiem czy zmienić dermatologa czy czekać... Ale juz tyle czekam ze juz nieraz mam wszystkiego dość.

Zmieniony przez - fuce w dniu 2011-08-15 20:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
to normalne gdy jest wyższa dawka, może wysypać mocniej, dieta wiadomo zdrowe jedzenie w rozsądnej ilości. Unikać czekolady, alko, fastfoodów, gazowanych rzeczy. Trzeba dać czas zanim się skóra oczyści, to wszystko co wychodzi teraz pomyśl że miałoby i tak wyjść tylko w dłuższym czasie. Pamiętaj o filtrach przeciwsłonecznych minimum spf15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Czyli mam czekać.... Jezu ale to czekanie jest nie do wytrzymania moze jest cos na to żeby razem a axotretem brać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
nie można niczego(leku) innego stosować, wpisz nazwę izotek w google i będziesz miał fajne forum tam wszystkiego się dowiesz ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo wazne... Help ! Gips a opuchlizna

Następny temat

ból serca

WHEY premium