SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

awokado

Wysłana -
witam przegladnalem kilka pierwszych stron wyszukiwania jednak oprocz roladek z kurczaka z awokado to nic ciekawego nie znalazlem. macie do podrzucenia jakies spoko przepisy na pieczone awokado? wszedzie tylko pasta z jajkiem, albo z ryba. poszukuje czegos wiecej
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Drążysz awoakdo, wlewasz jajo i do pieca, ja wolę na zimno je jadac, nawet jako dodatek do kanapki czy osobno do jajecznicy.
http://www.sfd.pl/Awokado_nowy_pomysl-t1101821.html
Wysłana -
podziwiam dla mnie awokado solo smakuje jak mydlo haha nie do zjedzenia przeze mnie, a nie chce sie rozstawac z tym produktem w diecie. co do pomyslu z linka, orientujesz sie czy od razu awokado z jajem do pieca czy najpierw awokado, a pozniej wbic jajo bo np awokado potrzebuje dluzszej obrobki?
Wysłana -
Mnie się wydaje , że awokado razem z jajem wstawiasz do piekarnika.
Wysłana -
Dla mnie świetne są najprostsze sałatki z awokado jak sałatka z pomidorami i czerwoną cebulą, skropiona sokiem z limonki , pieprzem i solą. Probowales awokado na słodko ? Z kakao, bananem, daktylami ? Jako krem?
Wysłana -
tak. wlasnie to jedyna opcja zeby przemycic awokado w diecie poki co, czyli mus awokado, banan, kakao, jog grecki. natomiast chcialem znalezc bardziej wytrawne smaki...

jeszcze ze mna jest taki problem, ze jak slysze cebula, czosnek to uciekam gdzie pieprz rosnie. jedyny efekt to zbieranie na wymioty. ogolnie wielu warzyw nie lubie, ale jakies tam podstawowe jem jak brokul, kalafior, fasolka, szpinak, rukola, ogorki, marchewka, papryki i w sumie na tym lista sie konczy co jestem w stanie przelknac.

Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-02-25 12:50:15
Wysłana -
Ja lubię solo, fakt jest mdłe ale mnie smakuje. Co do awokado pieczonego, dobrze trochę wybrać ze środka, bo za duzo tego jajka tam nie wejdzie.

Mozesz też zrobić tak, papier ryżowey, do środka łosoś wędzony, jakis serek typu philadelphia kremowy, do tego awoakdo, ogórek, i zawijasz w rola.
Wysłana -
o, ciekawe. papier ryzowy? jeszcze sie nie spotkalem hehe. dzieki za pomysl
Wysłana -
Sajgonki się z papieru ryżowego robi.

Kiedyś jeszcze robiłem, tortilla zwykła do srodka jaja, ogórek, papryka, awoakdo, jakiś serek philadelphia, zawiajsz wsyztsko ściśle i kroisz coś jak sushi.
Wysłana -
Awokado z surimi i salsa rosa, nutella z awokado ale dla mnie zawsze bezapelacyjny jest tost z pasta z awokado i na to sadzone jajo ;)
Wysłana -
czyli dajesz rybki i owoce morza bede niebawem testowal pomysl Anubisa
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź