SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

ashwagandha mocz

Wysłana -
Hejka wszystkim. Mam pytanie od jakiegoś czasu łykam ashwagandhe pomaga mi bardzo na nerwicę i stress, łykam tego 3-4 tabsy, miałem ashwagandha sfd. teraz kupiłem ashwagandhe z Firmy NOW zauważyłem że jest jednak lepsza. Problem jest taki że od 3 dni mam pomarańczowy mocz czy to wina nadmiaru ashwagandhy? Pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dlaczego lepsza ? Jak wyglada sama tabl ? Jaki kolor?
Wysłana -
ashwa nie powinna nic takiego wywoływać. Poza tym ta poprzednia i ta aktualna to wszystko to ashwaganda, jeżeli po tamtej nie było takiego problemu to po tej też nie powinien występować, bo nawet dodatki w otoczce które ma ta z now nie powinny na to wpływać Musisz poszukać przycyzny w czymś innym, może coś jadłeś takiego (marchew, buraki) i niebawem problem sam zniknie

Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-05-17 11:26:51
Wysłana -
A od uczelenia na nabiał może się pojawić taki kolor moczu? bo akuart też mi uczulenie powróciło na nabiał, skóra swędzi ;/? No jest lepsza według mnie już po tym jak otwieram opakowanie to bardziej czuć to ziele. No i mnie 3x bardziej uspkokaja a to najważniejsze dla mnie :) może to przez że ma jednak więcej witanolidów.

Zmieniony przez - Dodeli w dniu 2018-05-17 11:32:39
Wysłana -
Dodeli
A od uczelenia na nabiał może się pojawić taki kolor moczu? bo akuart też mi uczulenie powróciło na nabiał, skóra swędzi ;/? No jest lepsza według mnie już po tym jak otwieram opakowanie to bardziej czuć to ziele. No i mnie 3x bardziej uspkokaja a to najważniejsze dla mnie :) może to przez to że ma jednak więcej witanolidów.

Zmieniony przez - Dodeli w dniu 2018-05-17 11:32:39
Wysłana -
Nie nie może . Może w tabl znajdują się jakieś wypełniacze
Wysłana -
Na nerwice to ashwagandha dużo nie pomoże . Warto skonsultować ze specjalista
Wysłana -
Dodeli
No jest lepsza według mnie już po tym jak otwieram opakowanie to bardziej czuć to ziele. No i mnie 3x bardziej uspkokaja a to najważniejsze dla mnie :) może to przez że ma jednak więcej witanolidów.

pierwszy argument mnie nawet rozbawił, bo wątpię żebyś wiedział jak pachnie ashwaganda ale drugi już jest przekonujący, jeżeli uważasz, że lepiej na Ciebie działa, to nawet jeżeli to jest placebo to najważniejsze, że odczuwasz to że działa
Wysłana -
No nie wiem jak to pachnie, no ale jednak bardziej daje jakimś zapachem :) flex1976 Pomogła mi bardziej niż nie jeden specjalista u którego byłem, może to dlatego bo nie mogli mnie przekonać do psychotropów. Łykam od 2msc jakoś a moje lęki są z dnia na dzien mniejsze może sobie to wkręcam ale jednak działa. Ale tu nie o to chodzi bardziej mnie martwi ten mocz :/

Zmieniony przez - Dodeli w dniu 2018-05-17 11:48:54
Wysłana -
Jedyne możliwości kiedy mocz może zabarwić się na ciemniejszy kolor, to suplementacja kompleksem witamin (ryboflawina zawiera żółty barwnik) oraz zbyt mała ilość płynów (odwodnienie).
Wysłana -
Martwię się że coś z nerkami :/
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź