SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

artroskopia lewego barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
witam mialem 21. 09 robiona artroskopie lewego barku. rozpoznanie: nawykowe zwichniecie , uszkodzenie obrabka w czesci przedniej oraz gornej (slap typ II), ubytek chrzastki w czesci tylno gornej glowy kosci ramiennej.
Leczenie : artroskopia, szew obrabka stawowego w czesci przedniejoraz gornej- reinsarcja sciegna glowy dlugiej bicepsa przy uzyciu trzech implantow bio mini revo z niewchlanialna nicia hi-fi.
teraz chodze na rechabilitacje ale bark wydaje mi siejak by mial luzy, tak jakby nic go nie trzymalo w kupie, to samo odczuwalem jak mi wyskakiwal ze stawu.Czy takie cos jest normalne czy moge miec cos zle zrobione??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mój kolega z klasy też miał artroskopię barku z powodu nawykowego zwichnięcia, no i po operacji jakiś czas jeszcze mówił że luz w barku czuje... tak nawet długo, no a teraz (po roku) już ma wszystko w porządku

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
prawdopodobnie skutek prowadzenia pooperacyjnego , duze unieruchomienie i leczenie inwazyjne zaskutkowało znacznym osłabieniem miesni , w miare rehabilitacji bedzie coraz lepiej ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
w miare rehabilitacji bedzie coraz lepiej ;]
wlasnie to chcialem uslyszec dzieki.
Jesli ktos by mial jakies komentarze albo rady prosze pisac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w okolicy żeber

Następny temat

Problem z nadgarstkiem

WHEY premium