Suplementy

Izolat białka to za mało? Wybierze Hydrolizat Quamtrax - Hydrolyzed Whey

Podaj dalej

Mięśnie nasze składają się z białka. Z tego też względu tak bardzo istotne jest to, jakie ilości tego składnika odżywczego dostarczamy, z jakich źródeł ono pochodzi i kiedy jest przez nas dostarczane. Czynniki te w znacznym stopniu warunkują to, jakie osiągniemy efekty nie tylko w budowaniu naszych mięśni czy redukowaniu tkanki tłuszczowej, ale również w wynikach siłowych czy wytrzymałościowych różnych dyscyplin sportowych.

Białko jest składnikiem odżywczym naszej diety, który pełni szereg istotnych funkcji, o których warto wiedzieć i nie jest to tylko pozytywny wpływ na budowę naszych mięśni. Wśród tych funkcji warto wymienić:

Zdecydowanie warto pamiętać o tym, aby ilość białka w diecie osób, którym zależy na kształtowaniu sylwetki wynosiła około 2 g /1 kg masy ciała. Nie każdy jednak ma możliwość zjeść takie ilości z różnych powodów: spora ilość pracy, wychowywanie dzieci, duża ilość treningów, braki apetytu. Powodów może być wiele. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Bez wątpienia uzupełnić braki odpowiednią odżywką białkową. Firma Quamtrax ma w swoim asortymencie najwyższej klasy Hydrolyzed Whey, czyli białko serwatkowe poddane wstępnej hydrolizie do postaci peptydów i aminokwasów. Jest to bez wątpienia najlepszy możliwy suplement białkowy dostępny na rynku.

odżywka białkowa

Właściwości Quamtrax Hydrolyzed Whey

Zastosowanie Quamtrax Hydrolyzed Whey

Dawkowanie Quamtrax Hydrolyzed Whey

Opakowanie produktu ma 2267 g, co daje aż 56 porcji sugerowanych przez producenta. Warto jednak pamiętać o tym, że ilość odżywki białkowej dostosowujemy do braków w diecie i suplementację należy dobierać indywidualnie.

Z czym łączyć Quamtrax Hydrolyzed Whey?

W przypadku osób, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej ciekawym połączeniem będzie dodatek

oleju kokosowego, co ma ciekawe zastosowanie bezpośrednio po lub przed wysiłkiem z uwagi na sporą zawartość kwasów tłuszczowych MCT

Inny interesujący dodatek to masło orzechowe z nerkowców, co podniesie zawartość zdrowych tłuszczów:

Gdy celem naszym jest budowa masy mięśniowej, przemyśleć można połączenie z odżywką węglowodanową najwyższej jakości:

Podsumowanie

Odżywki białkowe to zdecydowanie najważniejsze suplementy z dostępnych. Przede wszystkim dlatego, że bez odpowiedniej ilości białka nie uzyskamy efektów sylwetkowych. Z tego też względu pierwszym krokiem w zakupie suplementów powinna być właśnie dobrze dobrana odżywka białkowa.

Artykuł sponsorowany

Łukasz Domeracki - mgr inż. technologii żywności i żywienia człowieka

Oceń: 3,55 / 11

Warto przeczytać

Komentarze (0)
Aminokwasy - rodzaje, działanie i zastosowanie

Aminokwasy endogenne - rodzaje, dawkowanie

Aminokwasy rozgałęzione BCAA - działanie, dawkowanie