Fitplota

Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska

Podaj dalej

Aldijana Karaduz-Sejdovic ma 31 lat, jest mamą i zawodniczką bikini fitness. Obecnie mieszka w Niemczech. Trenuje od 3 lat, a pierwszy raz na siłownię wybrała się, ponieważ chciała zrzucić kilka kilogramów po ciąży. Początkowo nie planowała startować w zawodach, ale widząc jak jej ciało się zmienia, postawiła sobie za cel pierwszy start w 2016 roku. Zaczęła wygrywać w konkursach krajowych, zdobywając dwa razy pierwszą lokatę w Mistrzostwach Niemiec. Za swój wielki sukces uważa również wygraną podczas FIBO (było to jej wielkie marzenie), V-ce Mistrzostwo Europy oraz wygraną w Diamond Cup Luxembourg, gdzie wygrała kartę Elite Pro. Jak można zobaczyć na poniższym filmiku, jej radość była tak wielka, że zaczęła tańczyć w rytm muzyki!

Dla poszukiwaczy rytmów załączamy muzykę przy, której  tak fantastycznie porusza się Aldijana.

https://www.youtube.com/watch?v=UXYQAj6_k6U

Aldijana w jednym z wywiadów zdradziła, że przed treningiem musi włączyć w domu głośną muzykę, by dać sobie motywacyjnego kopa. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest… niemiecki rap! Podczas treningów zdarza jej się nawet śpiewać (a właściwie to rapować). Jej idolkami są Michelle Lewin i Vivien Pfister i uważa, że ich ciało jest po prostu idealne. Trudno się nie zgodzić, ale uważamy, że sylwetka Aldijany też jest niczego sobie :)

 

Fitplota

Oceń: 5,00 / 3

Warto przeczytać

Komentarze (2)
lordknaga

ona jest chyba z bosni? czy tam rodzice sa... cwiczy 3 lata i juz czempion na skale europy, te bikini to jednak wymagajaca kategoria :-D

2
Bull

tutaj nikt nie wymaga wielkich muscli to taki pro-sportowy konkurs piękności i dyscypliny

0
Bliźniaczki z Ukrainy zachęcają do stretchingu

Modelka plus size Tess Holliday oburzona reklamą nakłaniającą do tłumienia apetytu

Kai Greene podjął decyzję w sprawie przyszłych startów!