Dietetyka i zdrowe odżywianie

Jakie słodycze na diecie, co zamiast Nutelli? Jaki zamiennik wybrać?

Podaj dalej

Kto z nas nie lubi słodkości? Pytanie to w zasadzie nie powinno mieć miejsca. Wystarczy popytać wśród znajomych i bardzo ciężko o osobę, która nie jada słodyczy, lodów, kremów czy ciast. Nawet, jeżeli tak jest, to wynika to nie z faktu, iż nie lubi ona smaku tego typu produktów, a z tego względu, że dba mocno o swoją dietę, zdrowie i sylwetkę.

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przetworzone produkty w postaci słodyczy wpływają niekorzystnie na naszą sylwetkę, a przede wszystkim zdrowie. Połączenie przetworzonych cukrów prostych z tłuszczami, często w postaci izomerów trans, jest plagą otyłości i chorób cywilizacyjnych takich, jak: insulinooporność, cukrzyca czy zmiany miażdżycowe. Szacuje się, że to właśnie choroby cywilizacyjne są jedną z głównych przyczyn śmierci wśród ludzi. Z tego też względu, zanim zaczniemy regularnie objadać się słodkościami, warto przemyśleć dokładnie, czy nasze zdrowie nie jest ważniejsze, niż chwila słabości i chęć zjedzenia słodkiego.

Z tego też względu firma ALLNUTRITION myśląc nie tylko o naszej chęci zjedzenia słodkiego, ale przede wszystkim o zdrowiu oferuje idealny produkt właśnie pod tym względem. Jest to produkt o nazwie NutWhey, czyli, jak sama nazwa wskazuje połączenie masła orzechowego z białkiem serwatkowym, acz już nie tylko o takim składzie. Wręcz idealne rozwiązanie dla łasuchów, którzy nie chcą dostarczyć niezdrowych tłuszczów i cukru, a przy okazji uzupełnić swoją dietę o najwyższej jakości rodzaj białka.

nutwhey

Dostępne dotąd smaki cieszyły się tak dużym powodzeniem, że związku z tym, idąc za zapotrzebowaniem konsumentów wprowadzono dwa nowe smaki. Smaki, które wśród białek serwatkowych cieszą się wyjątkową popularnością. Jest to słony karmel i truskawka.

Warto nadmienić, iż ALLNUTRITION NutWhey jest produktem wyjątkowym pod względem wpływu na nasz zdrowie. Szczególnie w przypadku dzieci, które wręcz uwielbiają słodycze. Dzięki zastąpieniu nim tradycyjnych słodkości uniknąć możemy sporego ryzyka próchnicy, otyłości, czy zmian cukrzycowych, będących coraz większym problemem nie tylko u osób starszych, ale również i u tych najmłodszych.

Właściwości NutWhey

Zastosowanie NutWhey

Dawkowanie NutWhey

Opakowanie produktu zawiera 500 g pysznego masła. W tym sugerowanych 16 porcjach każda po 30 g. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby spożywać ilości, na które mamy ochotę danego dnia.

Z czym łączyć NutWhey?

Produkt łączyć można w zasadzie z czym mamy ochotę. Najczęściej, jako składnik następujących posiłków:

Podsumowanie

ALLNUTRITION NutWhey jest innowacyjnym produktem, który jest w stanie zaspokoić pragnienie na słodkości każdej osoby. Przy okazji dostarcza również wysokiej jakości białka i nie zawiera związków niepożądanych takich, jak: cukier, olej palmowy czy izomery trans.

Artykuł sponsorowany

Łukasz Domeracki - mgr inż. technologii żywności i żywienia człowieka

Oceń: 3,86 / 7

Warto przeczytać

Komentarze (1)
Lucyna86

fakt są pyszne ... jednak stwierdzenie : "Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby spożywać ilości, na które mamy ochotę danego dnia" dotyczy chyba tylko tych którzy nie są na redukcji - 154 kcal w porcji, połowa opakowania to 1232 kcal, a zjedzenie tego pysznego kremu na raz nie jest problemem ;)

0
Białka: rola w organizmie, zapotrzebowanie

Dlaczego warto jeść owoce jagodowe?

Pięć najgorszych składników w przetworzonej żywności