SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6911
Witam moim problemem jest b.szybka przemiana materii i niezbyt duzy apetyt. Trening mam ulozony dobrze, diete tez jednak trudno mi jest jej przestrzegac poniewaz nie jestem w stanie zjesc tyle ile potrzebuje (dzienne zapotrzebowanie to 200bialka i ok.400ww) Po prostu nie mam az takiego apetytu. Czy są jakies witaminy lub inne srodki wsmagajace apetyt? Macie takie problemy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh ja jem jem i jem i jeszcze bym mogl ;)

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
sa ziolka zwiekszajace lakinie strasznie gorzkie bleeeeeeeee sam to kiedys bralem ochyda ale apateyt to jak u wilka mialem chociaz zjadlem troche ejszcze mnie korcilo
ale powoli odstawilem i juz niejest duzynm problemem tyle zjesc
poprostu trza stopniowo zwiekszac jedzenie ilosci a nie tak drastycznie bo wtedy altwo sie zatkac



milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.

Spadek apetytu może być wynikiem licznych czynników emocjonalnych, np. zdenerwowania, stresu, depresji itp.
Spadek apetytu może być również spowodowany przez spożycie alkoholu, papierosów, narkotyków lub złym żywieniem a także być objawem niektórych chorób.

Należy przyjmować środki pobudzające apetyt, np. Multiwitaminy i minerały oraz herbatkę ziołową i papaję, które pobudzają funkcje trawienne.

CO MOŻNA NA BRAK APETYTU POLECIĆ:

1. Pyłek pszczeli i/lub lucerna
3 tabletki dziennie,1 tabletka do każdego posiłku.
Zawierają witaminy, minerały, białko, enzymy itp.

2. Herbatka ziołowa(z rumianku, kwatu aloesu, imbiru),
pij jak wodę w ciągu dnia.
Pobudza apetyt.

3. Minerały
4 do 6 tabletek dziennie:1 do 2 tabletek do każdego posiłku.
Potrzebne do prawidłowej budowy i funkcji organizmu.

4. Witamina C
3 tabletki po 60mg dziennie:1 tabletka do każego posiłku.
Silny przeciwutleniacz.Wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga zwalczyć infekcje, regeneruje tkanki organizmu.

5. Beta-Karoten (wit. A)
2 kapsułki dziennie:1 kapsułka przed posiłkiem.
Silny przeciwutleniacz. Pomaga zwalczyć infekcje, regeneruje tkanki organizmu, ułatwia wzrost i żywotność.

Jakie witaminy i minerały będą pomocne:

A - 25 000 j.m. lub Beta-karoten - 6 mg, B-kompleks -200 mg,
C -350 mg.

Wapń - 15 000 mg, Magnez - 500 mg, Cynk - 30 mg, Miedź - 2 mg.

Życzę wilczego apetytu i POZDRAWIAM...






Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Polecam takie coś

Citropepsin

Lek o działaniu wzmagającym łaknienie i ułatwiającym trawienie. Pepsyna jest enzymem trawiennym soku żołądkowego wydzielanym przez komórki błony śluzowej żołądka, powstającym pod wpływem kwasu solnego z pepsynogenu. Rozkłada białka do polipeptydów. Wykazuje największą aktywność trawienia w granicach pH 1,6 - 3,2. Kwas cytrynowy pobudza wydzielanie kwasu solnego w żołądku oraz działa jako czynnik smakowy. Zawarty w preparacie sorbitol ułatwia wypróżnienie poprzez działanie osmotyczne w świetle jelita.


Wskazania Niedostateczne wydzielanie soku żołądkowego, bezkwaśność, brak łaknienia, dolegliwości dyspeptyczne.



KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
ja moge jeszcze dodac zebys sprobowal stopniowo rozciagac sobie zoladek, po trochu powolutku kazdego dnia czy co dwa dni zwiekszaj ilosc jedzenia w kazdym posilku, z czasem zoladek sie rozciagnie i nie tylko bedzie tolerowal ale tez wymagal wiekszych ilosci pokarmu, u mnie dzialalo, a jak sie zbyt duzo najem to czasem biore po posilku 2 tabletki neo-pancreatinum wtedy jakos szybciej trawie.
pozdrawiam


lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Bardzo dobre jak wspomniał Kain są preparaty zawierające enzymy trawienne,możesz je brać,ale tylko wtedy jeśli nie masz nadkwasoty,bo mogą doprowadzić w skrajnych przypadkach do powstania wrzodów na zołądku.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie podjadaj między posiłkami
ważne jest też to jak wyglądają te posiłki - naprawde , kolorowa sałatka ( papryczka , pomidorek ,kukurydza itp.)- spróbować warto
a resztę powiedzieli koledzy wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie zadzialaja te porady to sprobuj sobie zamiast zaparzac ziolka ... zapalic! Szczegolnie polecam na apetyt ziolko o nazwie marihuana - rezultat co do apetytu moze przerosnac twoje oczekiwania ;))) POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Witam. Ja mam bardzo szybka przemiane materii , i jem co okolo 2 godziny jakies cos


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6911
Dzieki wszystkim za wszystkie porady, bede musial cos z tym zrobic... A narazie zachecam wszystkich to pisania jak to jest u was z tym apetytem.

pozdrawiam emde
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chipsy

Następny temat

Pod rozwage

WHEY premium