SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

apel- LUDZIE OPAMIETAJACIE SIE !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Prosze Was I Błagam!


PROBLEM
Nie róbcie Z działów "trening" oraz "zieloni", takich składni śmieci [oczywiscie nie mam tu na mysli wartosci MERYTORYCZNEJ KTORA W DZIALACH NIZEJ PODANYCH JEST OGROMNA] jak w działach "suplementacja" czy "OLIMP"!

Jesli ktos zapyta sie O Daną rzecz i 1 osoba odpisze, a 2 popiera jego zdanie i nie ma zamiaru nic dodać NA TEMAT , niech nie pisze nic !

CZEGO SIE CZEPIAM
O co mi chodzi?
porzyklad:
X: czy jesli moje bialko jest przeterminowane o 1 tydzien czy moge je brać?

XXX: Tak mozesz [I TU KONIEC! , a nie jak się dzieje w innych dizałach.. ze:]

XY: tak mozesz

XZ: ja bym brał

XXXY: bierz śmiało

ZAPYTANIE

PO CO TO? musiscie sie wygadać ? zapraszm tutaj -> www.insomnia.pl
Niech Chociaz Te działy zostana wizytówka fachowych porad, wspolnej pomocy [co takze jest w suplach i olimpie i to na wyzszym poziomie nawet] ale bez zbędnego SPAMU [mimo ze jest to "spam" na temat!]


CO ROBIĆ?
powiadomienie o postach włączamy linkiem na dole o powiadamainiu w danym temacie na dole po lewo.

JESLI JEST ODPOWEDZ NA DANY PROBLEM - ONA WYSTARCZY

Zdr.


Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-05-27 08:24:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Jasne Faku ja też tylko więcej się wypowiadaj
Co do tych odpowiedzi komus na pytanie typu można, nie, oczywiście itp. To się tyczy także i takich forumowiczów jak Zawodny, Miętki i ionnych bardziej obcykanych już na tym o to forum...
Należy uzasadniać swoje odpowiedzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kto popiera moze sie wpiwywac, tylko tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Nie o to ,że ja lubie du.. lizać (wręcz przeciwnie).Popieram posta i tyle.często jest tak ,że następna osoba pisze j/wi nic więcej.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
nie popieram, uważam ze to co robisz na forum to porażka
























żartowałem tak trzymaj bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja nie popieram tego. Zawsze wolę, jak 5 osób potwierdzi odpowiedź na moje pytanie niż 1(chociaż zależy też jaka). Najgorzej tylko, jak kilka osób mówi inne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Idiotyzm jak, dla mnie... Ok niektore powtorki sa bezsensowe... (wlasciwie strata czasu), ale to nie twoj czas jest tracony tylko osoby wypowiadajacej sie... A pozatym to jest "FORUM"...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wlasnie forum- czyli polemika a nie pisanie "j/w" "acha"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Tym co robisz ... ograniczasz ta polemike i to w znaczacym stopniu... Jesli ktos jest dobry w nasladowaniu przedmowcy to niech go nasladuje... Przeciez nie kazdy ma czas tak jak ty... siedziec caly czas na forum... Dlatego czasami sie zdarza, ze powtorzy to co mowili przedmowcy... Np. Jesli jest sporo odpowiedzi na tema, a mam cos do powiedzenie... to nie czytam tego co mowili inni... bo nie mam czasu... po prsotu odpowiadam... Rozumie, ze to ciebie moze razic... Ale nie kazdy siedzi cale zycie na zmiane na silowni i przed kompem... Pozdrowienia...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no ja siedzie caly czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym schudnąć!!

Następny temat

Gryf

Wiecej