SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antyodżywkowi rodzice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2944
Witam, chciałem poruszyć problem poglądów rodziców, którzy odżywki dla sportowców uważają z sterydy szkodliwe dla swoich dzieci. Często rozmawiając z młodymi adeptami kulturystyki, spotykam się ze stwierdzeniem, że chcą przybrać na masie i chcieli by kupić gainera aby uzupełnić braki w diecie ale rodzice rodzice są przeciwni aby brali odżywki. I ci ludzie często sięgają po jakieś suple w tabletkach bo łatwiej zażywać tabletki będąc w domu niż robić szejki, a wiadomo bez odpowiedniego bilansu kalorycznego suple nie mają większego sensu. Ja miałem podobną sytuacje jako młody młokos zanim udało mi się przekonać o nieszkodliwości odżywek mamę która była bardzo negatywnie nastawiona do tych preparatów. Więc rozwiązałem to w ten sposób kupiłam sobie większy pojemnik kakao wysypałem zawartość i napełniłem odżywką o smaku czekoladowym, którą później w miarę potrzeby uzupełniałem. Robiąc napoje mleczne z domieszką kaka nawet przy mamie raczej wprowadzało ją to w zadowolenie, że pije zdrowe kakao a nie truje się jakimś świństwem.
A wy jak mieliście jakieś problemy z rodzicami, jak tak to jak sobie radziliście, opiszcie swoje historie niektóre pomogą innym a niektóre zwalą z nóg.

Atak na marginesie kiedyś spotkałem się z rozmową dwóch gości o bunkrowaniu przed rodzicami preparatu w tabletkach ale z typu tych niedozwolonych i jeden z nich opowiedział historię która zwaliła mnie z nóg. Trzymał tabsy w pojemniku po witaminach i któregoś dnia stara wrzuciła mu tekst, że dobre ma witaminy próbowała i dobrze się po nich czuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
swoja droga, nie dziwcie sie rodzicom, bo sami czesto bywacie wybitnie niekumaci. czytajac tematy typu https://www.sfd.pl/Czekolada_w_szkole-t378301.html dochodze do wniosku, ze inteligencja jest ewidentnie dziedziczna :D rodzice tak naprawde nieswiadomie robia wam przysluge. wielu jest "odżywkowych-joe" którzy ćwiczą głównie po to by kupować i pić kolejne śmieszne gainery (których sensu istnienia nigdy nie zrozumiem, tacy sa już wszyscy pr0, że nie wystarcza im ryż?). takie typki zanim zaczną ćwiczyć kupują cały arsenał supli, głównie odżywek. części rodzice, zupełnie słusznie, blokują takie zamiary.

wydaje mi się, że gdybyście sami wyglądali choć trochę jak te koksy (czyt. spędzili już trochę czasu na siłowni i potrzebowali supli) wątpie, by rodzice zabronili wam kupna "koksu".

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516


moje biurko, dawno nie sprzatałem, a to nie wszystko
coz mama moze powiedziec
musi sie oswojac ze tak jest i koniec
a wogole temat wałkowany setki razy, wiec pewnie zostanei zaraz skasowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=rodzice 

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
tematów tego typu jest wiele; ja nie mam z rodzicami problemów, ale nie każdy tak ma niestety; pozdrawiam;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Powiedz ze to lykasz koksy, napewno wtedy dadza spokoj.
Ta metoda dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
Trzeba pogadac z rodzicami jak nie to pojsc do lekarza są programy w TV na teman Odżywek i supli ze to nie są zadne sterydy i nie szkodza zdrowiu ;) Pozdrawiam

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
jak mozna miec problem z rodzicami i odzywkami?
przeciez to nie jest szkodliwe,co za podchody

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
raczej takie programy to nie leca na codzień więc akurat z tym może być problem

inne sposoby w linku zarzuconym kilka postów wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6133
No to ja mialem szczescie bo co włączyłem TV to akurat leciał i rodzice byli i tez ogladali :D

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ja pieprze kupujesz i stawiasz ich przed faktem dokonanym.
jezeli naprawde kochasz ten sport to znajdziesz takze sposob zeby ukryc
puszke z proszkiem - proste.

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ester kreatyny-jakie firmy??

Następny temat

co myślicie o xpand?

WHEY premium