SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antybiotyk a alkohol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Witam. Mam bardzo wazne pytanie. Mianowicie wiem, ze nie wolno spozywac alkocholu podczas zazywania antybiotyku, ale czy jest tak z KAZDYM rodzajem takiego specyfiku?? Otoz ja biore antybiotyk na syfy i zostaly mi jeszcze 2 miesiace. Jak latwo policzyc, to prawie cale wakacje, a w wakacje wiadomo... troszke by sie pomelanzowalo
Czy przy braniu takiego rodzaju antybiotyku, moge sobie od czasu do czasu troszke wypic??
Pozdrowki i udanych wakacji wszytskim!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc musisz wybrac albo alkochol albo piekna buzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
czy to jest antybiotyk zewnętrznego, czy wewnętrznego stosowania?

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mam podobne pytanie, tylko, ze biore antybiontyk w tabletkach na zapalenie krtani
nie mozna pic
?
moze w dzien picia go nie brac?

Zmieniony przez - baasik w dniu 2004-06-23 19:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
po pierwsze nie przerywa się serii antybiotyku, nawet na dzień picia, drugie napewno to czy można czy nie pić jest napisane na ulotce dołączonej do leku.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Sewnetrzny. Sa to kapsulki. Poczytam dokladnie ulotke, i dam znac...
Pozdrowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Sorka, wewnetrzy oczywiscie. Jakis dziwny dzisiejszy dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
ha dziwny.
mój ojciec raz na antybiotykach zalał pałę, dostał jakiegoś uczulenia na całym ciele, nic nie pomagało, pęcherze pękały, potworne pieczenie myśleliśmy że od zmysłów odejdzie ale jakoś mu przeszło.
tak więc trzeba uważać
pozdrawiam

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Moj kumpel mocna glowa jak sie napil w czasie kuracji antybiotykowej na gronkowca zlocistego padl po 2 kieliszkach, a pozatym nic mu sie nie stalo

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
Wiec cale wakacje abstynenckie?? ;-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozdwajanie paznokci

Następny temat

Jakie są skuteczne środki do wybielania zębów dostępne np. w aptece

WHEY premium