SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
No i przyszla kryska na matyska ;) Witam serdecznie wszystkich, ktorzy zawiesza czasem oko na moich grafomanskich rozpiskach ;)
Cos o mnie? Hm. Baba, 173cm, rocznikowo jak najlepsze wina czyli 79' :) wagowo jeszcze niedawno ok 58kg, kiedys 100 :) teraz wole nie wiedziec ;) Miesiac z hakiem 0 ruchu, rozpasanie jedzeniowe czyli jem co widze + odstawienie tabletek hormonalnych, no i mam za swoje ;)
Cel? doprowadzic sie spowrotem do wygladu jako takiego a potem sie zobaczy :)
Dieta? Generalnie trzymam sie zasad metody montignac, czyli poprostu uwazam na ig, pilnuje bialka, posilkow potreningowych itp.
wegle zlozone czerpie z owsianych albo chleba zytniego z pelnego przemialu, bialko wiadomo, kury, ryby, jajca, chudy, tluszcze dobre, choc zdaza sie zablakana feta, camembert czy inne mozzarelle ;)
Treningi ? Dawno temu nic, tylko MM i poszloo jak zloto, pozniej doszedl basen, jakies tam tbc, pilates, pozniej odkrylam magic bar i sztange :) i rower ;) no i w efekcie troche malo sie zrobilo miesnia a tluszcz jak byl tak byl. Wiec sie wypielam na aerobiki i zapisalam na silownie w sierpniu ubieglego roku :) Najpierw byl ACT, pozniej dzielony na 2 dni gora-dol, zmodyfikowalam go pozniej i rozbilam push-pull, a pozniej na splita 3 dniowego. Na silowni jestem/bylam codziennie, teraz ta przerwa i brak diety no i mam co zrzucac :) uh :)
Jako, ze mam sklonnosci spore :> do przeginania z cwiczeniami, poprosilam madrzejszego o rade :) Iverson byl tak mily ze pomogl mi z rozpiska za co bardzo mu dziekuje :) I tak codzienny split wylecial a w jego miejsce wlazl FBW w wersji 3x15 :) co 2 dzien, po nim 30 minut aero, w NT 60 minut aero :)

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie
Barki:
- Wyciskanie hantli
Tricepsy:
- Francuskie wyciskanie w waskim chwycie sztanga
Plecy:
- Martwy ciąg
- Wioslowanie sztanga
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie
- Uginanie nóg w leżeniu
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko
Barki:
- Military press
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga
- Unoszenie z opadu
Nogi:
- Siady ze sztanga na smith'cie
- Uginanie nóg w leżeniu
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym

No i tak to mniej wiecej wyglada, od razu mowie ze siadam na maszynie bo.. z sama sztanga lece na dupe od razu, mam cos nie halo chyba z rownowaga bo nawet z kijkiem na plecach lece na dupsko :)
To moje 1 fbw i poki co baardzo mi sie podoba :) Zeby jeszcze tylko dieta mi tak siadla :/ Ciezko znow zaskoczyc :/ Dlatego, tez chyba powstal ten dzienniczek, raz zeby wiedziec jak mi idzie rzucanie sztanga ;) a dwa ze bedzie mi wstyd przed wami jak zawale :)

Dziekuje za uwage ;P

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Witamy, witamy
Miło, że kolejna pani z nami i w dodatku wie, który rocznik wina najlepszy
Pokaż tę swoją dietę, pokombinujemy i mimo wszystko napisz co z tą wagą.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
a ja chce zobaczyc zdjecia

Jezeli mozna prosic

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
madu24 - nie mam jakiejs konkretnej diety, poprostu uwazam co jem, trzymajac sie ram montignaca mniej wiecej :) no przynajmniej tak to powinno wygladac w teorii, bo praktyka mi szwankuje i silna wola poszla w dal co zaowocowalo wylewaniem sie ze spodni :) hormony swoje tez zrobily ale nie bede na nie zwalac tego co sama spierniczylam :>
_Alya_ - nie ma co pokazywac :)

No to czekam na małża szanownego i ide odbebnic aeroby :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
jak Madu upieram się co do tej diety

wrzuć co i ile jesz

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A ktos w przysiadzie obserwowal twoja technike, nie mozliwe bys poleciala na tylek jak pochylisz sie do przodu
Witamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
hm generalnie min 3x dziennie, staram sie 4 ale ciezko idzie, zawsze jadlam 3razy dziennie i zapominam :> tak mi poprostu wygodnie :)
sniadanie to zazwyczaj bialy chudy ser z chlebem z pelnego przemialu, nie wiem ile wagowo, ten chleb jest dosc ciezki i zapychajacy 3 kromki z reguly zjadam + bialego z 150-200gr mysle, do tego kefir jak wejdzie, jak nie to czasem do pracy biore, kuraka tez na chleb klade abo jajca czasem, no i solidna porcja warzyw, jak nie chleb to owsiane z maslanka, na oko no.. miska pelna? warzywa takoz, zreszta do kazdego posilku, na obiad jadam abo miecho - duszone lub grilowane, abo ryby, owoce morza takoz, albo omlety czy tam sadzone jajka, wegle z warzyw, potem ide na silke, po silowni w domu to juz roznie, bialy ser, albo ryby, czasem wpadnie jakis ser olomuniecki, jajka, albo same bialka, jakies salatki do tego, krewety, albo cos z feta czy mozzarella, tunczyk z puchy tez.. generalnie porcje sa objetosciowo chyba nie male, bo moj malz je podobne ilosci :D pewnie lepiej by to bylo podzielic na 4-5 posilkow ale tak mi wygodnie jesc :) nie wiem jak to kalorycznie wychodzi bo nigdy nie liczylam kalorii :/

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
obliques - tak, trener/wlasciciel silowni, od niego dostalam patyk na plecy zamiast sztangi, probowalam i z podkladkami pod nogi i rozne ustawienie stop, bez patyka czy z patykiem przysiad wychodzi mi bez wywracania sie tylko jak oderwe piety i stane na palcach :) bede jeszcze probowac, albo kogos innego poprosze zeby spojrzal bo to kurcze jakies nie mozliwe jest ;) ale od kiedy pamietam nigdy nawet na w-fie w szkole nie potrafilam przysiadu zrobic :D

a ja wlasnie po godzince na symulatorze biegu czy jak to sie tam zwie cholerstwo :) przy okazji sie doedukowalam z kodeksu drogowego ;) bo sie dziecko w koncu na kurs prawka zapisalo, na stare lata ;)
kondycja mi spadla na morde :/ koszulka mokra :)

nie moge sie doczekac jutrzejszego treningu B, ostatnio mi sie rowno pokopala kolejnosc, to teraz musze sie poprawic :d tylko jeszcze dzis mnie czeka oblewanie kumplowego magistra i kolacja u znajomych :) mysle, ze od wina wytrawnego nie umre :) za to od jutra nie tykam :D to tak w ramach oszczedzania watroby ze o pieniazkach nie wspomne :D

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


Hmmm to rzeczywiscie dziwne. Wklejalam ostatnio taki rysuneczek, moze popatrz, czy masz odpowiednio wysuniete cialo do przodu. Wszytkie pozycje sa tu prawidlowe

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-04-12 16:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Wyznawca Montiego No ja też, ale stanowczo nie na redukcji Kalorii możesz nie liczyć, ale sprawdź chociaz ile potrzebujesz i jakiś sensowny rozkład BTW ustal, a potem trzymając się montiego zjadaj mimo wszystko 4 posiłki. Bo założę się, ze Twój dzień do krótkich nie należy?

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Witaj!!!

Chodziłaś na magic bar i masz problemy z przysiadami?

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

Wiecej