SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aniaaniaa/Problem- pomocy :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
hej, jestem tu nowa i potrzebuje porady, chce zrzucic tluszcz z ramion, jakie cwiczenia polecacie ? chodzi mi o to :




Wiek; 20
Waga; 53
Wzrost; 167 cm

Czy moglabym dostac jakis plan treningowy w domowych warunkach na zrzucenie kilku kg, posiadam hantle 2x10kg i hula hop z masazerem. Diety jako takiej aktualnie zadnej nie posiadam.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
tego można pozbyć się szybko i łatwo...kwestia tylko czy chcesz się pozbyć tylko tych "pelikanów" czy czegoś jeszcze....jak coś jeszcze to dawaj ankietę z regulaminu i napisz konkretnie czego oczekujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy swoim wzroście ważysz niedużo

Właśnie, właśnie, wypełnij ankietę, ktorej wzór znajdziesz w Regulaminie Działu Wklej też zdjęcia sylewetki, bo na podstawie samego Twojego skrzydełka to nic nie wywnioskujemy

Napisz też, jaki jest Twój przykladowy jadłospis. Po prostu wpisz wszystko, co zjadłaś danego dnia do naszego dziennika żywieniowego: http://dzienniki.sfd.pl/ i wklej tutaj zrzut ekranu.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-28 23:50:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
Może i niedużo, ale tego nie widać ;) Przydałoby mi się zrzucić właśnie jeszcze te 3kg, zrobić coś z tymi "pelikanami", zniwelować boczki (ćwicze tym hiula hop z masazerem 15 min dziennie) i tym samym chcę mieć większe wcięcie w talii, no i zrzucić tłuszcz z ud. Myślę też o ujędrnieniu tyłka. Zdjęcia wkleję jeszcze dziś. Co polecacie na śniadanie oprócz płatków owsianych, których nie przełknę? Chodzi mi o coś z mlekiem, bo jajek też nie mogę non stop jeść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
rallygunia w jaki sposób?:)
Wiek : 20
Waga : 53
Wzrost : 167
Obwód w biuście : 81cm
Obwód pod biustem : 76cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 68cm
Obwód na wysokości pępka : 72cm
Obwód bioder : 85cm
Obwód uda 51cm
Obwód łydki 31cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : boczki, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 6 razy w tyg hula hop z masażerem 15min, 2 razy w tygodniu 15 min na rowerku stacjonarnym, ćwiczenia z hantlami szczególnie na triceps
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki z mlekiem, jajka, kanapki z razowym chlebem
Co lubisz jeść na obiad : rybę i mięso w każdej postaci, zupy
Co jako przekąskę : śliwki suszone
Co jako deser : galaretka z owocami
Ograniczenia żywieniowe : żadne
Stan zdrowia : b.dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : w domu jak i na dworze, ćwiczenia z hantlami, hula hopem, rowerek stacjonarny
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedyś sam błonnik z olimpa, teraz tylko od czasu do czasu senes
Stosowane wcześniej diety : żadna

Zdjecia:







przepraszam za spam

Jadlospis z wczoraj:

Płatki OBST
Serek wiejski
Zupa ogorkowa
Salatka (lodowa, kurczak, papryka,ogorek,majonez lyzka)
Nalesnik z twarogiem i jogurtem
Kawa 3w1
Sliwki suszone 50g

Zmieniony przez - aniaaniaa w dniu 2011-03-29 09:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz krzywy kregoslup trzeba cos z tym zrobic a jeszcze sie da w twoim wieku
Ponadto jestes bardzo chuda proby pozbycia sie tluszczu przy tej sylwetce nie tylko sa bardzo trudne, ale rowniez moga skonczyc sie brakiem okresu
Zamiast godzinek z Hullahop jednak proponowallabym intensywniejszy ruch no i silownie, poprawi ci postawe, sylwetke i zdowo pozwoli schudnac w dluzszym czasie
Niestety pas na pewno odchudzimy ale nie bedziesz miala idealnego wciecia ze wzgledu na swoja budowe

I ostatnia sprawa w tych kaloriach co zjadlas 80% jest puste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
Czyli co proponujesz zeby sylwetka stala sie estetyczniejsza ??, ile proponowalabys kalorii w diecie ?? A co radzisz na te "pelikany" bo nie uzyskalam na to odpowiedzi ? Skoro to jest tluszcz uwazalam iz trzeba go spalic, w takim razie musze cwiczyc miesnie trojglowe ramienia czy moze jeszcze cos innego ? Prosze o odpowiedz

dziekuje i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma punktowego pozbywania sie tłuszczu, chyba ze odsysanie , Rownie dobrze tenisiści powinni miec jedna reke chudsza a nie maja zawsze radzimy na cale cialo bo jesteś jednością i nie składasz sie z części osobno działających. Efekty przychodzą sumaryczne.

Zapisz sie na silownie to raz bez tego to jak proba rzeźbienia bez narzędzi
dwa, dieta 1800kcal podzil kalorii BWT 30/40/30% wartosi kalorycznej

Bylas u lekarza ze swoja skolioza czy nigdy jej nie zdiagnozowano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
Niestety nie bylam, a czy nie mozna zamiast silowni cwiczyc w domu, mam dwa hantle po 10 kg. Czy wedlug Ciebie ta skolioza jest powazna ?

Zmieniony przez - aniaaniaa w dniu 2011-03-29 11:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
poważna? nie teraz nie ot masz jedno ramie trochę wyzej nierówne lopatki, stoisz krzywo cos co ma wiele osób i co lekarze notorycznie ignorują, co teraz nie stanowi problemu jednak z wiekiem będzie.
Po prostu okolo 40stki zaczniesz sie garbić, wcześniej będziesz juz miała bole krzyża i karku.

Sztangielki 10kg sa dobre do cwiczen uzupełniających w domu, w domu tez mozesz, a nawet powinnas robic cwiczenia na postawe, ale wiele nie zdziałasz by zmienić jakosc swojej sylwetki
Ta najlepiej albo na ćwiczeniach grupowych w pewnym zakresie a dokładniej i ukierunkowanie dziki ćwiczeniom siłowym.

Na razie ukladaj diete i w oparciu o nieprzerobione fabrycznie produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
aha ok, dziekuje:) a na te skrzydelka to co mam konkretnie robic?Takie cwiczenia jak na triceps?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sniadanie

Następny temat

problem z tętnem!!!

Wiecej