SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

angely z hashi doznaje oświecenia i się zmienia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
Witiam wszystkie Ladies
czytam od paru dni z wypiekami na twarzy... znalazłam nieocenione źródło wiedzy jak ma przetrwać kobieta z hashi z wiecznymi problemami w utrzymaniu wagi.
15 lat byłam wegetarianka
od 5 lat nią nie jestem (ciąża i zalecenia lekarza w związku z brakiem wchłanialności żelaza i nikłą zawartością czerwonych krwinek itp)
od 3 lat wiem ze mam hashi i na tym moja wiedza się skończyła... przyjmuję euthyrox ale czeka mnie wizyta na ustalenie nowej dawki
za mną 2 porody ostatni 2lata temu
moje życie to była albo dieta głodowa (wtedy niby ważyłam tyle ile chciałam ale trwało to rok ile można nie jeść..)
ostatnio właściwie tylko na nabiale i o zgrozo... okazuje się że to właściwie mi szkodzi...
rano jogurt z otrębami, na obiad ser biały z pieczywem żytnim wieczorem kefir... eh..dobra nic dziwnego, że jestem na skraju wyczerpania. Padam na twarz mam niskie ciśnienie i temperaturę dużo poniżej przeciętnej.
Przeczytałam dzienniki innych hashimotek i mniej więcej wiem czym się kierować.
Jak już się przeorganizuję i wypełnię ankiety to wkleję tutaj to może szefostwo coś mi doradzi :)
Na razie układam sobie na kartce to i owo bo nie okiełznałam jeszcze dodatków do forum.
Pozdrawiam i jestem w pobliżu :)

aha zapomniałam dodać, że jestem wdzięczna za informację odnośnie kresy białej, zaczynam ćwiczyć bo okazało się, ze mnie też dotyczy to rozejście mięśni po porodzie...eh...

Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-03-15 16:09:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
Wiek : 39
Waga : 73/74
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder (3):
Obwód uda w najszerszym miejscu:
Obwód łydki :
pomiary dodam jak odkryje gdzie mlodzież wchłonela centymetr wrrr
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch i ogólnie
W którym miejscu najszybciej chudniesz : raczej równomiernie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) jak na razie zero sportu, jakies cwiczenia domowe typu brzuszki czy jakies podskoki ;) przyjmijmy że ZERO
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb żytni z serem żółtym
Co lubisz jeść na obiad : j.w
Co jako przekąskę : orzechy, chrupki kukurydziane
Co jako deser : owoc
Ograniczenia żywieniowe : żadne
Stan zdrowia: hashi
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: euthyrox 50
czy rodziłaś: 2x cesarka
Preferowane formy aktywności fizycznej: mam zacząć biegać, nienawidzę biegać ale zawsze daje mi to poprawę kondycji i samopoczucia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : żadne, kupiłam kiedyś jakieś świństwo do spalania tłuszczu ale boje sie przyznać co to było
Stosowane wcześniej diety : całe moje życie to jedna wielka dieta (bez konkretnej nazwy zawsze to były jakieś ograniczenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
do usłyszenia w poniedziałek właśnie zaczyna się weekend więc fuultime pracy w domu i z dziećmi, w poniedziałek zamelduje się z wszystkimi danymi i pomysłem na siebie do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to witamy i zyczymy powodzenia przed toba zmiana zwyczajow zywieniowych znowu o 180stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
:) dziękuję za przywitanie obliques i Rudą :) właśnie robię zakupy do domu no i ma niezłą zagwostkę bo zazwyczaj to były kilogramy sera białego i żółtego a teraz... ale ciesze się mimo to :) pozdrawiam i do usłyszenia szybkiego

o udało mi się! moja pierwsza próba skomponowania posiłków z uwzględnieniem przeczytanych zaleceń w innych dziennikach, może nie taka zła...





Zmieniony przez - aholka w dniu 2013-03-16 16:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
tak jak obiecywałam (sobie i Wam) uzupełniam dane o wymiary i (o zgrozo) zdjęcia. I nadmieniam tylko, że od soboty stosuje się do wyczytanych zaleceń, nie wiem czy wszystko poukładałam właściwie ale to zweryfikuje czas i Szewostwo jeśli będzie miało chwilę. Zrobienie zdjęć było dla mnie traumą jaką już dawno nie przeżywałam... :'-(nie przyglądam się sobie tak dokładnie bo to wywołuje u mnie stres ale wciąż nie moge uwierzyć, że wyglądam właśnie tak, przy stosowaniu czasami tak restrykcyjnych diet (ale z tego czego się dowiedziałam to właśnie może być przyczyną)
Miałam już dzisiaj zacząć trening domowy ale już nie wyrobie się z czasem.
Ćwiczyć będe na razie w domu trening na zamykanie brzucha całość i trening domowy A i B. Jak się rozkręce to może zorganizuje sobie siłownie ale na razie nie mogę siać takiego niemoralnego zamętu więc jak poprawie nieco kondycję to poszukam czegoś w okolicy.
Poniżej uzupełnione dane i zdjęcia (tylko dla ludzi o mocnych nerwach!)
Wiek : 39
Waga : 73/74
Wzrost : 165
Obwód w biuście(1) : 98
Obwód pod biustem : 93
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 87
Obwód na wysokości pępka : 100
Obwód bioder (3): 103
Obwód uda w najszerszym miejscu: 61
Obwód łydki : 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch i ogólnie
W którym miejscu najszybciej chudniesz : raczej równomiernie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ZERO od soboty ćwiczenia na zamknięcie brzucha całość
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb żytni z serem żółtym (zanim przeczytałam tutaj co powinnam jeść mając hashi)
Co lubisz jeść na obiad : generalnie jestem kanapkowa i mało wybredna
Co jako przekąskę : orzechy, chrupki kukurydziane
Co jako deser : owoc
Ograniczenia żywieniowe : żadne
Stan zdrowia: hashi
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: euthyrox 50
czy rodziłaś: 2x cesarka
Preferowane formy aktywności fizycznej: mam zacząć biegać, nienawidzę biegać ale zawsze daje mi to poprawę kondycji i samopoczucia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie
Stosowane wcześniej diety : całe moje życie to jedna wielka dieta (bez konkretnej nazwy zawsze to były jakieś ograniczenia)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
i jeszcze szybkie pytanie - jakiś sposób na brak kawy we krwi?... bo ja piłam tony kawy.. mocnej ze śmietanką a teraz boli mnie głowa od rana i jestem nieprzytomna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Przy Hashi powinnaś gluten odstawić - jest kilka hashimotek w Ladiskach. Popatrz jak dziewczyny komponują miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4221
staram się zmienić dietę jak tylko mogę i usunąc wszystko, co wyczytałam w innych dziennikach, pewnie i tak gdzieś są jeszcze błędy ale liczę, że ktoś (czytaj szefostwo) mnie skoryguje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

`Bayo-DT

Następny temat

po co te obcisłe ciuszki? %-)

WHEY premium