SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy proste jak brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1979
Siemano zakupiłem aminokwasy amino 2000 z Ultimate'a? Nigdy nie łykałem amino prostych tylko bcaa na redukcji. Pytanie jest takie jak brać (o jakich porach) i jaką dawkę dzienną na 75 kg wagi.
Cel: koniec masowania, siła poszła ładnie i masa trochę, mało fatu; ostatni etap przed rzeźbieniem które będzie od końca lutego; chcę zachować wagę i zwiększać siłę i do zrzucenia na brzuchu ze 3 cm.

Tabletka ma 2 gieksy aminokwasów, jak brac to, bo mówią niektórzy że jeden raz dziennie po treningu 8 tabsów? Czy jest sens?

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15360
przed trenem 5-8 capsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
najlepiej krótko i wiecej nei kupwoac, zainwestować w cos porzutecznego.
Brać przed i po treningu.
w dni wolne rano na czczo i na noc
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
j/w plus ewentualnie do posilkow ktore maja mnie bialka i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
a po co kupiłeś te aminki. nie lepiej białko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15360
lepiej xC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
1 porcja maks. 10-12 gramów; pory przyjmowania: przed śniadaniem, po treningu, przed posilkami;
3 kapsy na porcję będzie ok; ze 3-4 razy dziennie; ogólnie nie spodziewaj się cudów po aminokwasach.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1979
Tak chciałem spróbować dla odmiany bo białko cały czas ostatnio szamałem. Mówicie, że aminokwasy gorsze od białka? Chyba bede zarzucał rano do śniadania i przed treningiem( czy lepiej po treningu?).

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15360
jak aminokwasy to BCAA(rozgalezione)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
no jakby niebyło białko zbudowane jest z aminokwasów. w 30g wpc napewno jest więcej aminek niż w tych tabletkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1979
To widzę, że się nieźle w******liłem z tymi aminkami jak mówicie że nie ekonomiczne. Trudno, zjem je teraz a następnym razem już nie kupię. A mozna zwiększyć dawkę - bo producent pisze 9 tabsów czyli 18 g aminek dziennie? Może brać po 12-15, co myslicie?

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko/peptydy/aminokwasy ? co wybrac

Wiecej