SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy same aminokwasy spowoduja rozwoj masy miesniowej?

Narazka!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
sprecyzuj pytanie... Chodzi ci oto czy/ze same odzywki spowoduja rozwoj masy miesniowej?
Odpowiedz jest rozlegla. Ale jest tez taka prawda jezeli chodzi o odzywianie. Ze odzywki sa tylko uzupelnieniem dobrej diety i w rzadnym wypadku jej nie zastapia!

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o to czy biorac same aminokwasy przy dobrej diecie i treningu uzyska sie stałe przyrosty rzędu 3-4 kilo.
P.S. co sądzisz o Perfect Amino Hi-Teca?

Narazka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ciezko ci bedzie na samych aminokwasach i diecie zrobic taka mase choc to jest mozliwe lecz bardzo trodne
musial bys dokladnie rozpisac sobie ilosc posilokow ilosc bialka tluszczy i ww przyjmowanych z nich
i odpowiednio aminokwasami sie doladowywac
w polaczaniu z innymi aminokwasy dalja naprawde zadowalajace rezultaty
choc same w sobie sa bardzo dobrym srodkiem antykatabolicznym czyli rano po treningu (opcjonalnie przed) i przed snem
pole do manewru jest naprawde duze :)

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
3-4 kg w ciagu roku? Tak.

Bokser

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy aminokwasy sprawdzilyby sie gdybym używal je po to, aby utrzymac uzyskaną mase po kreatynie czy gainerze?

Narazka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Da sie zbudowac. Spojz w moj profil. Bawie sie juz ze 3 lata ale cwicze ostro od 15 miesiecy (tzn caly czas dietka + suplemety) diete jak chcesz to moge ci napisac mniej wiecej jaka mam. Hitec amino jest niezly (na mnie dzialal) Obecnie prawie do kazdego posilku przyimuje aminokwasy (tak zeby mi z nich wychodzilo cos okolo 10g+ bialka) Ogolnie duzo duzo bialka. Oprocz tego stosuje odzwyki wysokobialkowe od 1- do 3 dziennie w dni treningu. Co tam jeszcze. Glutamine... i co 3 miechy kreatyne. A i kolagen. Oprocz tego mnostwo roznych vitamin itd. I Jakos to leci :) Pamietac trzeba tez o dosyc ciezkim treningu. I dlugiej minimum 8 g regeneracij. Naturalna kult. jest trudna ale jezeli podejmiesz walke (odpowiednio przygotowany) to da sie cos fajnego sklecic.

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duck-man dzieki.
P.S.Jeśli byś mogł to wyślij mi swoją dietke: [email protected]

Narazka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - która lepsza ?

Następny temat

polaczenie

WHEY premium