SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alergia nietolerancja a tradzik wypryski

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
witam, czy jezeli np po spozyciu jajek czy mleka na twarzy wyskakuja jakies krosty to czy oprocz tego powinno sie miec jeszcze jakies skutki nietolerancji/ alergii? czy przykladowo JEDYNYM skutkiem spozywania rzeczy na ktore sie ma owa alergie czy nietolerancje moze byc tradzik czy z reguly zawsze jest tego wiecej, np. bole brzucha, jakies zaczerwienia skory itd. ? zmierzam do tego, ze czasami mi cos tam wyskoczy, ale ostatnio sie to bardziej nasililo, a spozywam moze troszke wiecej nabiału niz zazwyczaj, ale tez nie mam chociazby ZADNYCH bolow brzucha i nieprzyjemnych odczuc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
wiem ze miesza izotek :D ja z reguły byłem nerwowy, ale po tym troszke sie to zwiększyło. U mezczyzn tez jest trudniej o tradzik bo maja grubsza skore a ja mam cienka akurat. Co do peelingow, xorton raz na tydzien peeling enzymatyczny, zreszta pielegnacji nie ma sensu opisywac bo stosowalem juz milion roznych masci zeli i innych p****** przez dluzszy okres czasu i wszystko pomagało na chwile. Nie wiem po czym jest lepiej, po czym gorzej, bo gdy wydaje sie ze juz jest git a tak bylo gdy uzywalem soku z aloesu na twarz i wody termalnej to po kilku dniach sie pogorszylo strasznie, mimo tego ze suszylem twarz(wacikiem kosmetycznym- wycierałem tą wode zeby nie wyparowala) po ok. minucie.. nie wiem czy sie przesuszyla wlasnie czy co :d


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-25 13:35:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Miałem skazę białkową, jak byłem mały, ale nic poza tym, więc jest to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nabiał czy jaja są wysoce alergenne moze nasilić się od nich trądzik.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
ja nie wiem czy to od tego to juz idzie oszalec, raz lepiej raz gorzej, miliony wydane na wszystkie specyfiki, nie wiem hormony badanie w normie kortyzol idealny, wszystko idealne, caly czas pielegnacja, teraz oryginalny sok z aloesu kupilem i wode termalna. przez pierwsze 4 dni niesamowite efekty, teraz wszystko 2x mocniej uderzylo( bo pewnie sie przesuszyla cera chociaz nie mam pojecia jak) w kazdym badz razie jeszcze jedno pytanie, bo nie bede jak idiota wydawal wiecej pieniedzy i zastanawia mnie fakt czy zabiegi laserowe sa w 100% skuteczne jesli chodzi o tradzik niewiadomego pochodzenia? np jezeli byloby to przez jakis produkt, a nadal by sie go spozywalo to nadal by te krosty sie pojawialy mimo zabiegow laserowych? Nie mam ogromnych problemow z jakimiś gulami, ale to są takie drobne wypryski z ropą na wierzchu ktore pojawiaja sie jeden za drugim mimo niewyciskania. Przede wszystkim w okolicy nosa i ust


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-24 19:32:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jak ja miałem kiedyś problemy z cerą z powodów hormonalnych, to pomagała mi mikrodermabrazja, a potem się przerzuciłem się mikrodermarolling, bo tanie to i skuteczne. Możesz spróbować, może by pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
tak tylko u mnie to raczej nie przejdzie bo mam cere naczynkowa i latwo u mnie o zaczerwienienia i rumience. to dlatego ze niby ta struktura skory jest cienka i latwo wlasnie o jakies przebarwienia itd, takie tarcie szczoteczka maszynka czy co tam robia nie przejdzie u mnie. wiem ze jak cos musze do wrzesnia poczekac bo na lato nie ma sensu tego robic, a jezeli ciagle te ropne gowna beda wyskakiwac to odstawie nabiał wraz z gainerem i odzywka bialkowa na czele, bo wiem ze to moze to powodowac, ale 2/3 diety musialbym zmienic bez nabiału (TYLKO TAK JAK MOWIE NIE MAM PROBLEMU Z BOLAMI BRZUCHA, BIEGUNKAMI, STOLCAMI ITD :D )


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-24 19:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Rollowałem po moich rumieniach oraz naczynkach i nic się nie pogorszyło [też trochę taka cera po matce]. Chyba za krókie są igły w tych rollerach [nawet te 1.5mm], żeby coś napsuć.


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/25/2018 6:14:42 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Trądzik nie jest jedynym objawem. Jedząc coś na co źle reagujesz, z automatu promujesz przewlekłe utrzymywanie się stanu zapalnego, a to jest linia prosta do innych chorób.
Jeśli chodzi o układ trawienny, tutaj najbardziej dostają po dupie, a jednocześnie są winowajcą - jelita. Możesz latami nie mieć jawny objawów ze strony przewodu pokarmowego, aż w pewnym momencie coś sypnie i później tak łatwo ich się nie ogarnie.

Jak wyżej wspomniano, szczególnie mleko potrafi bardzo mocno nasilać problemy skórne. U mnie np. po WPC była tragedia. Miałem problemy z cerą rok w rok, rozjechało mi się trawienie - to dalej składam do kupy, ale eliminując połowę żarcia - praktycznie 0 problemów z trądzikiem.

+SIBO często leży u podstaw trądziku, może też powodować tą złą reakcję na pokarmy. W badaniach ogarnięcie SIBO czyściło u wielu osób skórę praktycznie do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Czaje, poki co jeśli chodzi o nabiał jadłem dziennie 500ml mleka, dobrą porcje odżywki białkowej(nawet jak jadlem z olimpu, czyste bez dodatkow tez nic sie nie polepszalo, a tylko strata kasy), to samo gainer, twaróg półtłusty. i to tyle, wszystko to jadłem w postaci shejka i zjadałem to w 1min, nie dało się dłużej. Potem zaczalem pic kefir w sporych ilosciach zeby dbac o te jelita, ale nie zauwazylem roznicy. Poki co przeredagogwywuje diete, idę do jakieś dermatologa, a na jesień zabiegi laserowe(tylko nadal nie wiem czy one leczą skutek i zaraz sie pogarsza czy na przyczyne tez ma wpływ)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Przyczyny w większości nie, to jak walka z nadmiernym poceniem za pomocą blokerów.
To już przynajmniej same mleko bym wyrzucił, bo fermentowane tj. kefir, jogurt itp. to jeszcze często ludzie dobrze reagują, ale czyste sklepowe mleko to imo syf

masz jakieś inne dolegliwości, problemy zdrowotne?


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-06-25 12:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
nie mam problemów zdrowotnych, nie wiem już nic.. ale staram się nie stresować itd, ale jak widze te yebane wypryski(powtarzam nie sa to podskorne wielkie gule tylko dla mnie osobiscie cos gorszego bo ropa na wierzchu ciagle wyskakuje i zaczerwienineie wokol) noo to sie wkurzam i ogolnie jestem bardzo nerwowy mimo stosowania ashwagandhy


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-25 12:49:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana podczas BJJ

Następny temat

Oczyszczenie Achillesa zdecydować się?

WHEY premium