SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ale szok

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze zaznaczyc, ze od roku (z kilkoma przerwami) wpierdzielam bialko serwatkowe mulitpowera, jak wiadomo ta firma rozprowadza w polsce serwatke o smaku naturalnym
prawde mowiac, nie wiedzialem, ze serwatkom mozna nadawac smaki, okazuje sie, ze niedawno w miejscu gdzie to kupuje pojawil sie dodatkowo multipower 100 o smaku capucino, zabraklo akurat tego co zawsze bralem (czyli bez smaku), wiec wzialem to nowe, bylo spoko, troche slodkie, ale przezylem, chociaz majac wybor oczywiscie dalej zostaje przy bezsmakowym

ale ostatnio koniecznie chcialem kupic cos w naszym sklepie internetowym hi-teca, no i wzialem whey pro (troche mnie zasmucil fakt, ze nie bylo bezsmakowych), wiec wzialem piersze z brzegu (truskawkowe), efekt: JA PIER.... JAKIE TO KUR.. SLODKIE!! po paru dniach juz mnie tak mdli, ze po kazdej dawce musze wypic pol litra wody, bo zwroce

ja myslalem, ze kulturysci to ludzie o silnej woli i jak jest zasada nie jesc slodkich rzeczy to sie nie je, a nie, ze skoro juz tak teskno do slodkiego, to nawet gupie bialko trzeba slodzic ;[

ci producenci widze sie zapedzili i postanowili umilic zycie przez dodawanie aspartamu do produktow

moze i mozna, ale bez przesady, musicie przyznac, ze bialko hiteca jest wyjatkowo slodkie (nie probowalem innych odzywek prawde mowiac)

pozdrawiam
manson
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Eeej no co wy tacy mięcy, jak sie chce dojsc do czegos to sie wtedy nie mysli o smaku, a chyba lepiej ze jest slodkie niz mieliby robic gorzkie hehe LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
na fakt niektóre białka smakuja jak gó*** szczególnie jak sie nie ma dobrego mixera

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jagnik a skad wiesz jak smakuje gowno ?

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
dlatego wlasnie ja zawsze biore czekoladowe/kakaowe bo jakie by ono nie bylo to zawsze z ta odrobina kakaa idzie przelknac

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
TOP MASS o smaku waniliowym :>
jak sie og wacha :> to niewyobrazalnie smierdzi :>>
gdy sie zmiesza z mlekieM :>> tez za***iscie slodkie :>
z woda przejdzie :>

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drugi szok
generalnie juz mialem na ten temat nie pisac, ale czystym przypadkiem trafilem na taka strone: http://www.zigzag.pl/jmte/nutra_sweet.htm

co prawda do bialka hiteca, o ktorym pisalem, dodawany jest jeszcze acesulfam-k, o nim nic nie wiem, ale wiem, ze trzeci skladnik slodzacy - neohesperydyna (E 959), co prawda zostala zatwierdzona przez unie europejska, jako dopuszczalny dodatek do produktow zywnosciowych, ale nie uzyskala atestu PZH

pozdrawiam
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie wiem ale na pewno chu***

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość wody podczas treningu

Następny temat

Dieta niskowęglowodanowa(efekty)

Wiecej