SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ale jaja!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądałem ostatnio na jedynce wiadomości i tam się wypowiadał jakiś spec że holesterol zawarty w żółtku nie odkłada się w naczyniach krwionośnych, a co za tym idzie nie jest szkodliwy. Podobno powinno się zjeść conajmniej 2 jajka dziennie. I jak się zapatrujecie na te najnowsze badania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe...

chyba cos zle zrozumiales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niekoniecznie źle słyszał.bo ja też coś takiego słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ktos Nas w jaja robi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
tez sie kiedys tym interesowalem i pamietam ze jedni mowili tak a inni inaczej i w gruncie rzeczy nie wiadomo to tak jak z maslem i margaryna

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3021
ja zjadam czasami po 10 jaj dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie znam goscia, ktory zaczyna KAZDY dzien od jajecznicy (5-6 jajek), ma cos kolo 45 lat i jest w swietnej formie. Mysle, ze tu rowniez duzy wplyw maja indywidualne cechy organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Żótka zawierają dużo tłuszczu zwierzęcego i dlatego powino się ich unikać. Kulturyści powinni wogóle zrezygnować, normalni nie więcej niz 2 tygodniowo.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i dokladnie atomik powiedzial to co trzeba w tym momencie

gritz
manson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna jesc nawet 10 jajek dziennie pod warunkiem ze sie nie je slodyczy.

Jajka byly uwazane za szkodliwe w latach 70siatych...niestety do dzisiaj pokutuje taka opinia za sprawa ludzi co w tamtym czasie pobierali nauki i nie maja ochoty zapoznawac sie z nowszymi badaniami...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apropos najnowszych badań:masz jakieś artykuły?bo szukałem w necie ale nic nie znalazłem:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przytyc?oto jest pytanie

Następny temat

Po treningu...

WHEY premium