SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ale jaja!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdaje sie czytalem w kilku roznych pismach o kulturystyce i sportach.Poszukam w moich "archiwach" i moze cos pszepisze na forum...
W necie tez cos tam bylo ale linkow nie pamietam...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Ja slyszalam w Radiu Zet, jak jakis pan doktor mowil, ze jedzenie wiecej niz 4 jajek tygodniowo jest szkodliwe dla zdrowia.

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
))
szkoda gadac...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od 2 miesięcy codziennie jem 10 całych jajek i żyje (ciekawe jak długo jeszcze ?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
najwyzej amputuja ci konczyny z powodu braku krazenia bo zyly beda zapchane cholesterolem=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z lekarzami i naukowcami to jest tak, że co jakiś czas następuje jakieś kosmiczne odkrycie, które przekreśla kompletnie to, co do niedawna obowiązywało i wszyscy zaczynają się przestawiać. i tak do następnego "rewelacyjnego" odkrycia. a mój dziadek palił od 16-go roku życia, jadł chleb ze smalcem i słoniną, dużo jajek i umarł w wieku 87 lat, zresztą tylko dlatego, że miał wypadek...
osobiście uważam, że przegięcie w żadną stronę nie jest dobre

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazlem wreszcie jeden artykol o jajkach.
jak znajde troche czasu to pszepisze na forum...jesli chcecie...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Ja ostatnio czytałem pewien artukuł w Gazecie Wyborczej i pisali tam, że według najnowszych badań dieta niskotłuszczowa wcale nie przedłuża osobom zdrowym życia, najwyżej minimalnie, a tłuszcz zwierzęcy wcale nie jest szkodliwy.......oczywiście wszystko z umiarem. Jeszcze wcześniej czytałem gdzieś, że najbardziej na wysoki poziom złego cholesterolu wpływa cukier.......I bądź tu mądry:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobze czytales!Wlasnie cukier a nie jajka podwyzszaja poziom zlego holesterolu.

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nurek, ja bym bardzo prosił o przybliżenie mi treści tego artykułu chociażby w skrucie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przytyc?oto jest pytanie

Następny temat

Po treningu...

WHEY premium