SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aksiu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
cześć!!
Na wstepniaku- nieplujcie sie bo wiem ze jest trochu postow na fotum bo przegladalem ale w sumie do kazdej odoby trzeba inwidualnie podchodzic w zwiazku z tym prosze o pomoc ;)
chodzi o mase i sile
jeszcze 3 miesiace temu wazylem 49 kg przy wzroscie 178
obecnie jeste po jednej setce metanabolku i mam 62 kg dlatego tak skoczylem na wadze po czym wiekszosc poszla w lape i klate trochu... ale to i tak malo kg jak na wzrots i wiek(20)
chcialbym sie dowiedziec all o przyrostach po stosowaniu takich suplementow razem wzietych:
a). KPT kreatine
b). HMB
c).super mass profesional
Hodzi o mase i sile w krutkim dosc czasie tz. 3-4 miesiecy do wakacji:) a dokladnie o mnimum 8 kg
czytalem takze ze po cyklu kreatynowym traci sie wode w zwiazku z czym spada masa..ale jak to bedzie dzialalo z HMB i massgainem jakims(ps.super mass to przyklad z gazety moze polecacie inne albo inne suplementy na muj problem)
w sumie chcialbym na to wydac powiedzmy z 250-300 zl max.
ile moge sie spodziewac i ile spodziewac sie utraty..
natomiast 2 problem to kwestia nog-prosze o jakies cwiczenia..noooo i klate-bo cwicze w razy w tyg. na silce i 2 razy w tyg w domu i srodek mi sie rozcina i z boku podnosi natomiast niechce sie podniesc na dole klata. ;((
najlepiej jakby szlo domowymi sposobami to zrobic..-mam hantle sztangi itp. prosze tesz jesli znajdziecie chwilke o podanie cwiczen i sposobu wykonywania prucz wyzej wymienionych prusb na inne partie ciala..."ale najwazniejsze suplementy dol klaty i nogi" ;)
prosze o konkretne i wyczerpujace odpowiedzi przy czym z gory za all dziekuje :)
ps.czesto tesz prosicie o wymiary wiec podaje:
klata 92 cm
pas 77 cm
bic 32cm
piszczel 21 cm ;(
udo pod pachwina 48 cm ;(
jeszcze raz dziekuje za programy i all powazne odpowiedzi z gory dzieki ; )




ax

Zmieniony przez - ax w dniu 2002-02-20 00:27:10

ax

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainer to poprostu weglowodany,np.mass gain. Moze byc w 100g - 50g ww. i 50g bialka, albo wiecej weglowodanow i mniej bialka, zalezy od produktu. Wybor gainera to raczej kwestia smaku, rozpuszczalnosci i ceny :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe dobre po sterydach sie za kreatyne zabierasz ??? A nie mogles najpierw ulozyc sobie dobrej diety a potem sprobowac suplementow ???


Pozdrawiam

Trening i wiara zrobia ze mnie cara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
mAkabRa w tym sek ze mete bralem jakies 3 miesiace temu i jusz wowczas mialem dobra diete asz po dzien dzisejszy i nic.. niechce isc w gore na kg wiec pris pomuzcie..!!!
;)

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie kombinuj już nic z suplementami, tylko idź do lekarza po skierowanie do poradni endokrynologicznej. Tam ci zbadają poziom tyroksyny (hormonu tarczycy) - prawdopodobnie za...sty. Nadczynność tarczycy się leczy!

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
haha niepotrzebny mi lekasz i problemy z tarczyca.. zawsze chudy bylem i czas przybrac na masie.. ogolnie niewidze problemu i przeciwskazan..
moze by wkoncu ktos mily cos poradzil konkretnego (ew.prywatnie na maila) ;)
pozdrawiam

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawde idz do lekarza...
A co do suplementow, to zapraszam do dzialu netriton polska, naprawde tanio i markowe firmy:
-kreatyna 500g AST -99zl
-HMB kapsulki Ultimate 120kaps (750mg) - 99zl
-gainer - tu obojetnie jakiej firmy wybierzesz.... do 70zl
Wyrobisz sie w 300zl. Co do metanabolu, to moze kiedys zrozumiesz ten blad. Twoj wybor, ale pamietaj, ze jezeli bedziesz teraz koksowal, to pomysl jakie dawki bedziesz musial brac w przyszlosci zeby osiagnac przyrosty (no chyba ze 40 w bicepsie to twoj cel i nie chcesz wiecej).
No i zarcie.. "Sniadanie jedz jak krol, obiad jak ksiaze, a kolacje oddaj wrogowi"(ale nie cala . Jak masz pytania to wal.



pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
acid
hehe co do koksow to zaluje a zarazem i nie.. wiadomo ze po 100 moze cos ucierpiec wartoba itp tak samo jak od fajeczek czy alkocholu itp uzywek ;))
ciesze sie ze przytylem tyle na koksie i jakos moge sie jusz na basenie pokazac.. ale teraz wole jusz naturalnie ;)
tz mam dobra diete i mam zamiar brac suplementy..a jesli chodzi o neutrion to hm.. drogie maja ceny ;) HMB za 99 zl to duzo za tyle mozna jusz odstac w buteleczce ktora ma 2 krotne wieksze dzialanie nisz tabletki ;)
a pytania saa jeszce odnosnie mieszania tego tz czy lepiej kreatyna+HmB czy lepiej np kreat.a po kuracji zazucic hi teac protein(albo cos wysokobiałkowego) +HMB
noo i o podciecie tej klaty bym chcial cos sie dowiedziec jak cwiczyc itp ;)
z gory dzieki

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)HMB- napisalem w kapsulkach a nie w tabletkach, a to duza roznica. Ale hmb w plynie... buhahahaha. Zapominij! To gowno!! I ma obrzydliwy kwasny smak! I jak ci mowie ze Ultimate to najlepszy wybor, to tak jest. I najtanszy. Nie krytykuje HiTeca, ale HMB w plynie to dziadostwo, pewnie nie wiesz ze na zachodzie juz tego nie sprzedaja, bo to nie dziala! Teraz juz tylko w kapsulkach i w proszku mozna kupic to,np. w USA.
2)Jezeli po 100tabletkach mety nic ci sie niestalo, to i raczej sie nie stanie. Jak przestaniesz cwiczyc to zobaczysz ile ci spadnie.
3)Na***** ci odzywka bialkowa?? Przy tej masie? To dobre dla masowcow. Jak juz to gainer, po treningu. A najlepiej to glutamina w proszku. Za ta kase co mowiles to robisz tak:
-6tyg kreatyna AST
-4tyg HMB Ultimate (mozesz dluzej jak zmniejszysz dawki z 3g do 1,5 g dziennie wtedy 8 tyg. - oczywiscie mozesz brac 3g dluzej niz miesiac jak masz kase..)
-glutamina w proszku (mozesz brac tak dlugo, dopoki bedziesz mial kase).

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
acid
dzienks za powyzsze ;)
a wlasciwie jesli rozchodzi sie o ta jakas glutamnie to po co ona wlasciwie i ile gdzie kosztuje..
jesli chodzi o mete to jakis czas niecwiczylem specjalnie i spadlo co mialo spasc :) mimo to zostalo bardzo duzo ;))
a co do suplementow to wlasnie sie zastanawiam tz cos kupic kupie ale moze sa jakies inne warte uwagi nisz kreatyna itp ?:)
wlasciwie po kreatynie to sama woda z tego co szytalem.. wiec bardziej chyba mnie interesuja jusz jakies bialka a kreatyna to jako dodatek-bo celem moim jest jakies 8 kg min do wakacji aby normalnie wygladac ;)
noo i moze ty bys wiedzial jak cwiczyc tz jak podciac klate od dolu??
pozdrawiam

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)glutamina przyspiesza regeneracje, dzieki temu jestes bardziej wypoczety na treningu, masz wiecej sily (moze nawet przyspieszyc 3x regeneracje), bierze sie ja na noc i po treningu. Jak chcesz ceny to idz na www.kulturystyka.tv
2)tak, po kreatynie nabiera sie wody, ale rowniez miesnia, to dosyc zawile, ale powiem tyle ze dzieki kreatynie komorki miesniowe lepiej przyswajaja witaminy, aminokwasy itd.
3)8kg do wakacji.... czlowieku, w tym sporcie nie ma nic na szybko!
4)cwiczenia na podciecie klatki.. masz na mysli dolna czesc klaty tak? np. wyciskanie sztangi/hantli glowa do dolu na laweczce skosnej.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
acid
hehe wiem wiem ze to trochu duzo ale realne..
jakby dobrze sie odzywiac cwiczyc oraz jakies suplementy zazucic ;)
a co do klatki to wlasnie chodzi mi od dolu.. i czy sa jakies np domowe sposoby na to cwiczonko?
bo na silce to swoja droga ale w domu przeciesz niebede deski do prawowania o szafe opieral i sie przywiazywal nogami do sciany ;')))) moze jestr jakies inne zastepne cwiczenie... aaa i dzieki za all chociasz ty tu cos struzujesz na tym forum ;) bo inni to na jakis sen zimowy zapadli ;)
pozdrawiam-ax

ax

ax

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a badania

Następny temat

HMB- dawkowanie

WHEY premium