SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

agatha chce powalczyć o mniejszą siebie / redukcja/ pods str.10

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
Witam, trzy tygodnie temu, za namową syna, odwiedziłam Wasze forum i… zostałam. Od tej pory każdą wolną chwilę ( nawet tą krótką) poświęcam na czytanie forum. Z zapartym tchem przeczytałam dziennik Shirmp, została moją motywacją. Od tego też czasu prowadzę dziennik żywieniowy a od wczoraj treningowy. Próbuję się stosować się do Waszych cennych wskazówek i rad ale nie jestem pewna czy robię to dobrze, stąd moja prośba o Waszą pomoc w pozbyciu się około 25 kg „słodkiego” ciężaru.
Wiek : 46
Waga : trzy tygodnie temu ważyłam 94, dziś 90
Wzrost : 163 cm
Obwód w biuście(1) : 117 cm
Obwód pod biustem : 103 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 107 cm
Obwód na wysokości pępka : 112 cm
Obwód bioder (3): 107 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58 cm
Obwód łydki : 43 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biust, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : j.w
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
Od zawsze byłam krągłam od zawsze też podejmowałam jakieś działania sportowe
( amatorsko). Od ponad 3 lat, 2 x w tyg, uczęszczam na zajęcia Zumby , 1xtyg aerobik z ćwiczeniami na poszczególne partie ciała. W weekendy wyruszam w góry na długie trasy. Lubię też pobiegać, w zimie weekendowo narty.
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka na słono
Co lubisz jeść na obiad : nie wybrzydzam, jem wszystko.
Co jako przekąskę : jogurt , orzechy,
Co jako deser : jeśli już to owoc, lub w weekend domowe ciasto
Ograniczenia żywieniowe : nie ma
Stan zdrowia: uważam, że dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: 2x
Preferowane formy aktywności fizycznej : nordic walking, zumba, bieganie.Mieszkam w małym miasteczku, w którym znajduje się jedna siłownia . Niestety , z uwagi na różne okoliczności nie jest ona ciekawym miejscem i dlatego nie widzę możliwości tam ćwiczenia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie stosowałam
Stosowane wcześniej diety : – Nigdy wczesniej nie stosowałam diety, aż do chwili kiedy 4 lata temu moja waga osiągnęła apogeum – 104 kg. Zastosowałam wtedy bardzo popularną dietę Dukana. Dzięki niej schudłam do 73 kg, ubyło mnie 31 kg, czyli 124 kostek smalcu. NA diecie czułam się bardzo dobrze, lubię nabiał i mięso więc dieta stworzona jakby dla mnie. Na dzień dzisiejszy wróciło mi 21 kg, chcę kuć żelazo póki gorące i przy Waszej pomocy, zbliżyć się do SWOJEGO celu jakim jest 71 kg. Mam świadomośc swoich lat, pracy która przede mną, ale obiecuję że będę bardzo się starała.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
c.d miski

z uwagi na przerwe wakacyjną uprawiam tylko nordic walking. od wczoraj cwiczę zestaw dla osób poczatkujacych z piłką













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
zdjęcia swojej sylwetki mam w galerii, nie potrafię tutaj ich wkleic. ZOstawie to do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Poczytaj dzienniki Shrimp, Anister, Arkony, Aineko więcej nie przychodzi mi w tej chwili do głowy
Z tego co widzę to za mało kcal ale do tego dojdziesz po lekturze

I czekaj cierpliwie jak ktoś mądrzejszy do Ciebie zajrzy

Aha jak wpisujesz trening na piłce to cały i obciążenia jeśli były
I powodzenia

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-08-14 22:24:26

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
korzystając z kalkulatorów dostępnych na forum wychodzi, :
Współczynnik BMR 1607.1
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2491.01
Węglowodany 55% 1370.06kcal = 342.52gram
Białko 15%% 373.65kcal = 93.41gram
Tluszcz 30% 747.3kcal = 83.03gram
Wskaźnk WHR 1 - otyłość typu jabłko

Wskaźnk BMI 34.25 - I stopień otyłości


Procent tkanki tłuszczowej 43.23%

Idealna waga w/g Pottona 56.7
Idealna waga w/g Lorentza 59.75
Idealna waga w/g Broca 53.55
Maksymalna waga 66.42
Minimalna waga 49.15
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Agatha poczytałabyś któryś dziennik zamiast robić wyliczanki, które i tak są do kitu i nie przybliżyły Cię do wagi idealnej

BMR to Twoje zapotrzebowanie jak leżysz na sofie, patrzysz w sufit i nawet po dupie się nie drapiesz
I nie wiem 350 węgli to porządny chłop powinien jeść a nie Ty

Możesz jeść tyle na początku schudniesz i z czego zaczniesz ciąć jak przyjdzie zastój?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
Mika, dziękuję za cenne uwagi, niestety nie od razu Rzym zbudowano. Naprawdę czytam dużo ale niestety jest to dla mnie nowa dziedzina zycia i wiele tez z tego nie rozumiem. Tak wyliczyły kalkulatory, ale jak można zobaczyc w mojej misce weglowodany są w granicach 70-130g. Myslę, że powinnam jeśc w okolicach 1900-2000 kcal. tak jak napisałam na wstępie wiele nie rozumiem, dlatego każda uwaga jest dla mnie cenna i proszę o dalsze.
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

challenge accepted- by być fit

Następny temat

Proporcje do oceny

Wiecej