SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

aeroby a trening na siłowni

Wysłana -
Witam. Czy wpłynęło by to jakos negatywnie na redukcję jeśli robił bym trening silowy o 14 a później tego samego dnia godzinne aeroby o 21? Gdyż było by to idealne dla mnie patrząc na moje godziny pracy.
Do tej pory cwiczylem silowo 3x w tyg i 3x w tyg aeroby godzinne. Bieg jak i siłownia byly za każdym razem w inny dzień

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Lepiej byłoby zostawić jak do tej pory byłby wówczas większy czas na regenerację.
Wysłana -
Rob jak Tobie wygodniej i zadbaj o odpowiednia ilosc snu to i regeneracja bedzie dobra
Wysłana -
może byc tak jak przedstawiłeś, ewentualnie wrzucić aero po siłowni
Wysłana -
dostosuj treningi pod swój tryb życia i będzie ok.
Wysłana -
u mnie leci jak pasuje
na czczo, po treningu, w dzien wolny

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-06-05 22:15:14
Wysłana -
dzięki za pomoc
Wysłana -
Witam. Chciałem się zapytać jeszcze o burn for all z allnutrition a alkohol. W przyszłą sobotę mam wesele i jeżeli nie brał bym w ten dzien spalacza to mogę normalnie pić alkohol ? czy lepiej już dzień wcześniej go nie brać ?
Wysłana -
Spokojnie możesz wziąć, jednak lepiej sobie zrobić off od treningu jeśli zamierzasz wypić troszkę
Wysłana -
Raczej sobie odpuść w ten dzien już, najważniejsze to nie miksować stymulantów z alkoholem jak rano byś wziął to ok ale po co.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-17 18:31:48
Wysłana -
Dokładnie , dodatkowo efekt termogenezy na weselu tez raczej niezbyt wskazany
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź