SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aahri, miska pewnego liska/ str. 15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Wiek : 20
Waga : 68
Wzrost : 166
Obwód w biuście(1) : 92
Obwód pod biustem : 79
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 75,5
Obwód na wysokości pępka : 88
Obwód bioder (3): 99
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58,5
Obwód łydki : 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : twarz, ramiona, tyłek
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi, ręce
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie (2x w tygodniu), zapisuję się na siłownie
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka: płatki owsiane, orzechy, suszona żurawina, siemie lniane, kefir/maślanka, owoc
Co lubisz jeść na obiad : pierś z kurczaka/ryba, makaron pełnoziarnisty/ ryż biały/ kasza gryczana, warzywa
Co jako przekąskę : owoc
Co jako deser : gorzka czekolada 90%
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry, jednak studiuję 500km od domu i czuję różnicę jak podróżuję
czy regularnie miesiączkujesz: nie, przedostatni raz 19 września, po pierwszej przeprowadzce, pójście na studia nie miałam okresu aż do 16 grudnia
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, aeroby
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : przyjmuję tran, posiadam również whey ananasowy
Stosowane wcześniej diety : ograniczanie ww prostych

Nie mam pojęcia, ile kcal potrzebuję, jakie proporcje powinnam utrzymywać między ww/białkiem/tłuszczami.

Zapisuję się znowu na siłownię, a mój trening, który wykonywałam w listopadzie, dwa dni przerwy ABA, ilość serii x 15, a później 30 powtórzeń:

trening a (serie)
wyciskanie hantel skos 2
wyciskanie sztangi plasko 2
wyciag szeroko do klatki 2
wyciag wasko "trojkat" 1
wioslowanie sztanga 2
wyciskanie hantel barki 2
wznosy bokiem 2
wznosy przodem 2
biceps sztanga 1
triceps sztanga 1
przysiady (suwnica) 2
łydki hantle/suwnica 2
trening b
wioslowanie w siadze 2
martwy ciag 2
kaptury suwnica 1
wyciskanie hantel wasko skos 2
linki od dolu 2
butterfly 1
podciaganie szt do brody szer 2
tyl barkow butterfly 2
biceps hantle 1
triceps porecze 1
prostowanie nog 2
wykroki z hantlami 1











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Trening wczorajszy:
40 minut biegania, średnia intensywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Skąd masz "swój" trening?
I dlaczego tak mało jesz?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-01-07 12:00:00

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Dał mi znajomy, który ma niby kwalifikacje trenera personalnego.
Póki co nie zapiszę się na siłownię- zajęcia, praca, do tego dojazdy na siłkę odpadają.
Mogę poświęcać półtora godziny, ale na aeroby, ew. przysiady, pompki, wypady, a od przyszłego miesiąca uderzyć z powerem na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Trening:
Bieganie, 30 minut średnia intensywność
40x pompki, 40x przysiady (na jednej nodze oraz na obydwu), 40x wieloskoki, 40x wypady

Większość ćwiczeń robione w truchcie, czyli biegam i co 10m po 3-4 pompki

Nie mam pojęcia, jakie proporcje mieć między węglami, białkami i tłuszczami. Jem mało- wiem, po prostu próbuję w każdym posiłku zamieścić ww/b/t.

Miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Suplementacja:
TRAN, 4 tabletki

Mam problem z ilością tłuszczu w misce, dodawać więcej orzechów do śniadania? Chociaż dla mnie to wieeelka ilość

Miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Umiesz zrobić przysiad na jednej nodze? Taki, że tyłkiem do ziemi schodzisz i wstajesz?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Arphiel
Umiesz zrobić przysiad na jednej nodze? Taki, że tyłkiem do ziemi schodzisz i wstajesz?


Zupełnie do ziemi to nie, ale do pewnego stopnia to tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Co to znaczy do pewnego stopnia?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Ruda_29
Co to znaczy do pewnego stopnia?


do ziemi zostaje mi jakieś 30-40 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening porada

Następny temat

Poprawa kondycji/siły

WHEY premium