SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w czy abs?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
cześć
mam problem co do wybrania któegoś z treningu- abs czy a6w.
wiem ze 6 weidera jest na rzeźbe a abs na rozwój mięśni. tylko chodzi mi o to co daje lepsze rezultaty, i co jest wskazane w moim przypadku.
otórz niedawno sakończyęm redukcje- ubyo 25 kg prawie, i przy 175cm waze 73kg. troche dużo dlatego znowu biore sie za ćwiczenia.
i tu pojawia sie problem, nie wime czy rzeźbić miesnie brzucha (mieśnie mam, wczesniej robilem cwiczenia na brzuch) czy najepierw abs, co pierwsze w kolejności...??
6 weidera robie już - jestem w 15 dniu, i nie chcialbym przerywać ale jesli nei da mi to porządanych efektów to moge przejść na abs...
tak wiec co robić?>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Ja bym zaczal od abs bo zeby rzezbic to trzeba miec najpierw co.
A6w moze i rzezbi ale glownie gorne partie.
Ale jak juz zaczales cwiczyc to nie przerywaj.Dodalbym najwyzej ze 2 razy w tygodniu lawke skosna z obciazeniem i cos na skosne brzucha.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2504
eee A6W a rzezba? 6weidera powoduje spalenie tkanki miesniowej i wzmocnienie mięsniaja na twoim miejsc najpierw bym zaczol wlasnie 6 a dopiero potem przezucil sie na ABS tak jak kolega wyzej powiedział zeby rzeźbic trzeba najpierw miec co... ja zanim zaczolem robic a6w i abs to na poczatku zrobilem sobie miesiac cwiczen wprowadzajacych miesnie (spiecia, brzuszki, skłony)ale to juz jak kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
a6w jest przereklamowana jeśli buduje mięśnie brzucha to w bardzo małym stopniu, jest głównie zalecana na zgubienie tkanki tłuszczowej a w takim wypadku o wiele lepsze są areoby....stawiam na abs .... wiele razy słyszałem opinie jaki to niby wspaniały ten trening weidera ale w większości przypadków była to opinia osób które nigdy nie stosowały innych programów treningowych na brzuch....wiadomo że ćwicząc nim są efekty i lepiej ćwiczyć nim niż w ogóle nie ćwiczyć ale mając do wyboru a6w vs. abs to the winner is ABS!!!!!

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
czyli jednak źle zrobilem ze najpierw robie 6 weidera? hm
a takie same efekty bedąjak zrobie po a6w ABS? czy gorsze niz bym robil odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
wiesz to nie jest tak że jeden trening niweluje efekty drugiego (no chyba że wykonujesz 2 jednocześnie)... jesli zaczołeś robic a6w to dobrze lepiej to niż wogle nie ćwiczyć... możesz spokojnie robić abs zarówno na treningu na mase jak i na redukcje...z twojego postu wynika że chcesz schudnąć i wyrzeźbić brzuch więc oprócz abs zrób trening redukcyjny, areoby by spalić tłuszczyk żeby mieśnie brzucha były widoczne...oraz ułóz diete nastawioną na redukcje ... przykłady treningów i diet znajdziesz na forum
1

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Efekty beda na pewno ale troche slabsze.
To tak jakbys zaczal na silowni od treningu na rzezbe nie majac odpowiedniej masy miesniowej ktora mozna rzezbic.
Najpierw sie buduje miesien a potem rzezbi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
cygan zgadzam się i nie ... Najpierw sie buduje miesien a potem rzezbi z tym się zdadzam... ale jeśli po treningu na rzeźbe zrobisz mase to trening masowy będzie mniej efektywny niż taki sam trening masowy bez wcześniejszej rzeźby????to że zaczoł robić a6w nie znaczy że przy abs będzie miał mniejsze efekty niż jakby nie robił a6w...bo oto chyba mu chodziło...

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Troszke sie nie zrozumielismy.Trening masowy po wczesniejszym na rzezbe da na pewno lepsze efekty niz sam masowy.Ale efekty beda jeszcze lepsze jesli najpierw zrobi mase a potem rzezbe.
Nie mialem na mysli zeby robil tylko abs ale zeby w pierwszej kolejnosci a potem a6w.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
no zgadzam się z tobą .....od początku sachasowi mówię żeby robił abs, jednak zaczoł robić a6w pisał ze jest na którymś tam dniu i niechciałby przerywać .... jak dokończy ten a6w może robić abs nic mu sie nie stanie i efekty nie będą gorsze o to mi chodziło...

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
dziś mam dzień 20;)
i jest calkiem calkiem, choć spodziewaem sie większych efektów...
narazie widać wcięcia boczne na moim brzuszku:),
dolączylem do a6w biegi ok 40 min codziennie,
i zauważylem ze daje o niebo lepszy efekt;)
byle by wytrzymać do 42 dnia
javascript: test('');
javascript: test('');
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

PACZĄTEK

Wiecej