SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6W efekt,brzuch.Pomoc

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95








Ćwiczyłem a6W,doszedłem do połowy,ale zachorowałem i zacząłem od nowa,teraz jestem na 20 dniu.Fotka druga robiona jest od razu po treningu,więc mięśnie są "napompowane" i bardziej widoczne :)
Mam prośbę,co mam robić żeby mięśnie były widoczne nie tylko po intensywnym treningu.Jak mam zgubić warstwę tłuszczyku która skutecznie zasłania mięśnie brzucha.
PS.
Zainstalowałem Mozilla,ale dalej niewidzę fotek,jeżeli możecie to pomórzcie też w tej kwestii

Zmieniony przez - Inverness w dniu 2006-12-27 23:32:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Też robiłem a6W...przerwałem gdzieś w połowie może trochę dalej. Było ciężko, ale ja zrezygnowałem akurat wtedy z braku czasu... Efekty już wtedy były. Co do twojego problemu to myślę że samo zrobienie systemu nie wystarczy. System wyrobi ci mięśnie, ale nie spali nadmiaru tłuszczu. Musiałbyś robić ten system chyba ze 3 razy, przynajmniej ja tak uważam. Nie opierdzielałęm się, mięśnie podrosły, ale tłuszczyk i tak był. Dlatego moje zdanie jest takie. Ćwicz system, a później regularnie rób brzuszki do tego zero tłustego jedzenia i może za 0,5 roku zniknie tłuszcz. A na łatwiznę łatwiej spalisz tłuszcz używając Thermal Pro - luknij na test Saiba

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
ale optymistycznie... 0,5 roku...

Niech zrobi sobie diete, silownia+HIIT/aeroby i beda rezultaty. Spalacz tylko zwiekszy efekty co nie oznacza ze jest to sposob "na latwizne"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Zgadza się ale niektórzy bez czegoś takiego prawie nigdy nie osiągną kaloryfera (niestety mam na myśli też siebie) Wiem że musiałbym tyrać jak wół...a nie mam niestety takich możliwości, i nie chodzi tu o zapał, ale o czas i inne czynniki zewnętrzne (choroby i inne nieprzewidziane wydarzenia).
Dlatego myślę, że łatwiej jest normalnie ćwiczyć i do tego thermala sobie dorzucić. BTW moim celem jest teraz załapanie masy mięśniowej a nie wysuszanie się. A jak większość wie baaaaaardzo trudno jest łapać masę mięśniową i robić kaloryfer...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
ale przecież efekt jest dobry Ty już tam nie masz co spalać. Mi sie zmiena bardzo podoba. Troszke tłuszczyku aż tak nie psuje efektu...Chyba, że chcesz robić furore na plaży to co innego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Każdy chce zrobić furorę na plaży !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Jakie inne produkty oprócz Thermal Pro,byłyby wskazane w moim przypadku.No i co to jest test Saiba,nie znalazłem na stronce :/
Ćwiczenia HIIT,to z przeplatanym tętnem (trucht,sprint)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Patrz tu:
https://www.sfd.pl/Po_teście_Thermal_Pro_Evolution_oraz_KO,_Nitro2_i_reszty_...-t306664.html
Powinno wystarczyć.

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2307
Proponuje abyś zaczął biegać codziennie po 5 km pływanie tez dobrze robi.Efekt murowany

kacper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Dzięki wielkie za odpowiedzi.
Jeżeli chodzi o bieganie to biegam 2x w tygodniu,niedługo skończy się remont basenu w mojej mieścinie więc trochę się popływa :)
Przejrzę odżywianie i niedługo wrzucę coś od siebie do ocenki,mile widziana pomoc jeżeli chodzi o ułożenie diety.
Pzdr,jeszcze raz wielkie dzięki.

Zmieniony przez - Inverness w dniu 2006-12-28 23:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Jestem na 13 dniu robienia a6w. Jak na razie efektów nie ma i trochę mnie to zraziło, gdyż na internecie jest kilka fotek, których autorzy po 14-18 dniach mają dość zadowalający efekt. Stąd moje pytanie: czy warto w ogóle tracić czas? Tutaj zdjęcie:http://img508.imageshack.us/img508/9012/sdc16486.jpg
Jak sami widzicie nie ma żadnych efektów :( Co z tym zrobić? Z góry dzięki.

Zmieniony przez - proinaczej w dniu 2010-10-20 16:43:05

Zmieniony przez - proinaczej w dniu 2010-10-20 16:44:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kosmiczna genetyka

Następny temat

Luqasz_B [2lata]

WHEY premium