SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"zawiało" mnie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
witam.
mam taki problem cwiecze w miejscu gdzie nie zawsze jest ciepło i potem spocony jak robie przerwy to siedze chwile w tym zimnym pomieszczeniu. na drugi dzien czesto boli mnie szyja tak ze nie moge jej skrecic tylko musze sie cały przekrecać czasami boli mnie tez pod jedna lub druga łopatka. potocznie mowi sie ze mnie zawiało ale chciałbym sie dowiedziec dlaczego tak sie dzieje i co dzieje sie z miesniami ze tak boli czy jest jakis sposób zeby sie przed tym zabezpieczyc ewentualnie złagodzić objawy jak juz boli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4782
hm może masz kręcz szyjny ? albo problemy z miesniami mostkowo-sutkowo-obojczykowymi, jakies skurcze albo cos w tym guscie, staraj sie porozciagac te miesnie przed treningiem. ogolnie to radzilbym zorganizowac sobie jakies zrodlo ciepla, a jak odpoczywasz to zakladac cos na siebie.

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Mnie się wydaje, że żle sypiasz, tzn leżąc na plecach skręcasz mocno szyję w jeden lub drugi bok!

Jakby cię miało regularnie przewiewać, łapałbyś przeziębienia, katar, kaszel, ból gardła!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
bzdura
jak na rozgrzane stawy dostanie sie chlod
to jest koniec
pozniej przeskakuja,chrupia,bola itd jakby co najmniej mialy zaraz sie rozpasc

moja rada - gruba bluza na siebie, najlepiej typu "golf" zeby szyje zaslonic i w tym trenuj - inaczej bedziesz mial stale tego typu klopoty z m.in. karkiem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Odpowiadając na te pytanie można napisać prace naukową. Generalnie mięśnie i okolice wariują pod wpływem zmiany temperatury. Jeśli jesteś skłonny do tego bardziej niż inni, to może oznaczać, że za dużo w niewygodnej pozycji siedzisz przed kompem, za dużo pakujesz nie kompensując tego treningiem ogólnorozwojowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
tzn. zauwazyłem ze zdaza mi sie to własnie kiedy sie spoce a potem przebywam w chłodnym miejscu wiec raczej spanie w złej pozycji odpada. zakładam na trening gruba bluze ale własnie przez to sie bardziej poce i wtedy jest gorzej. no wiec pozostaje mi zakładanie czegos dodatkowego w przerwach i bede próbował znalezc jakis piecyk. ciekawi mnie tylko dlaczego tak sie dzieje i dlaczego tylko szyja albo plecy a nie inne miesnie. czasami bol trwa pare dni i pózniej przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
ponoc w takich wypadkach skuteczne sa takie plastry capsiplast (czy cos w tym stylu)

...Only thing to do is jump over the moon...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tego typu maściach?

Następny temat

Czy Thierry Mugler B men jest tak samo intensywny jak A men i długotrwały?

WHEY premium