SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"tluszcz" przy odciaganiu tloczka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

73

Wzrost

165

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

114

Obwód uda

59

Obwód talii

77

Staż na siłowni

5 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

dopięta

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 prop/prop wino

Opisz swój plan treningowy

na ten moment split

Cel cyklu

redukcja na ten moment

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

meso/endo

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie trądzik

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9404
Witam, jestem na cyklu 5 miesiąc, dzisiaj przy iniekcji, gdy odciągnąłem tłoczek nie było powietrza, ani krwi tylko coś co wyglądało jak tłuszcz/ropa(nie ma żadnego stanu zapalnego nic nie boli) dodam, że jakoś 95% iniekcji poszło w prawy pośladek(ta też docelowo miała iść w prawy ale ten "tłuszcz" mnie zniechecił) wiec pytanie do was. wiecie co to może być (mam teorie, że to po prostu olej sie nie wchłonął i zamienil w ten "tluszcz") i przejmować sie tym czy to olać ?
rekordy ( nie dodalem w ankiecie ) klatka 140 nogi (bez rekordu 120 x 4) martwy (bez rekordu 140 x 2)


Zmieniony przez - szymcio1321 w dniu 2018-01-15 10:58:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Nie spotkałem się z czymś takim, ale jak wbijasz już 5 miesięcy w większości ten sam mięsień to może to być przyczyną.
Ja też wbijam tylko w poslady ale zmieniam raz w prawy raz w lewy a jedna iniekcja to 4-6 ml.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363852 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667315
To sie chyba limfa czy jakos tak nazwa nic nie pokojacego to to jest
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak jak napisał łodzianin to jest zapewne limfa czyli inaczej chłonka - płyn ustrojowy podobny do osocza. Prawdopodobnie jest też zmieszany z pozostałością oleju po poprzedniej iniekcji. Ogólnie nie ma się czym martwić ale jednak warto zmieniać miejsca iniekcji, tak aby odstęp pomiędzy zastrzykami w to samo miejsce był dłuższy.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9404
Dzięki panowie, uspokoiliście mnie trochę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta deca test enan prośbą o pomoc w rozpisce

Następny temat

Odblok. Proszę o pomoc.

WHEY premium