sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

szybki cykl prop + masteron = odblok

Wysłana -
witam wszystkich mam szybkie pytanie do kolegow.
Odrazu na wstepie napisze ze mam 35 lat juz w swoim zyciu mialem kilkanascie cykili,a cwicze juz ponad 10 lat lecz nic zawodowo i jest sprawa odblokow to jeszcze jest dla mnie troche ciemna magia , bo roznie to bywalo po cyklu a to cos nieposzlo a to jak ktos powiedzial tak sie zrobilo.Czyli jednym slowiem hardcore pomyslec.
OD ostatniego cyklu mialem ponad 9 miesiecy przerwy , troche sie zalalem przez ten czas bo mialem kontuzie w innym sporcie wiec profilkatycznie zebyc troche poprawic sie zrobile sobie 4 tyg.cylk z propa i mastera e2d w dawce jeden do jednego.
Wszystko fanie tylko cos jaja ogolnie pomalaly i chcialbym sie dopytac co bylo by dobre zeby wrucic na dobry tor.Do dyspozycji mam hcg 5000iu,zymoplex,clomid 50mg.Ostatniego shota mialem w niedzele.
Dodam do tego ze za miesiac chcialbym wrucic na ten sam cykl.
Dziekuje z gory za rady,pozdrawiam.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
daj ankiete działu
źle robisz i mega bałagan w organiźmie miesiac cyklu , kolejny miesiac coś w rodzaju pct i dalej bedziesz częsciowo zblokowany i powrót na cykl???
Wysłana -
miesiac cyklu najlepiej mi odpowiada , probowalem duzo razy paro tygodniowych cykli fajnie ale zawsze sa duze spadki i psychika nie tak dziala , nie chce sie cwiczyc ogolnie bla bla bla
A takie cos nie ma duzo saidow. I prosze jakas porade co do odbloku.

Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 20:16:13
Wysłana -
musisz dac ankiete działa ale robiąc pct to wyjdzie tak że skonczysz pct i zaczniesz cykl
widzisz tutaj sens ?? truć się clomidem ? aby za chwilę znowu wszystko blokować?
przemysl to sobie bo to się mija z celem i nikt takich rzeczy nie robi
Wysłana -
Hej gdzie ja ta ankiete znajde?
To co lepiej przejsc na dluzsza bombe, i miec gorsze saidy.
preferuje bardziej 1on 1off

Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 20:45:45
Wysłana -
cashasz1
Hej gdzie ja ta ankiete znajde?
To co lepiej przejsc na dluzsza bombe, i miec gorsze saidy.
preferuje bardziej 1on 1off

Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 20:45:45

gorsze sajdy??
tutaj masz ankietę http://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

wszystko idzie zniwelować , robisz badania i regulujesz problemy na wybity estradiol exe na wybitą prolaktynę cabaser , na problemy z morfologią oddajesz krew,na problemy z atrofią jąder podajesz hcg
trzeba wiedziec jak ugryźć temat

uwierz mi że więcej szkody zrobisz dla organizmu takimi mini cyklami i mini odblokami . dodatkowo robisz mega bajzel w hormonach
posłuchaj rad ludzi którzy siedza w tym od lat

kolejna sprawa w 4 tyg nie masz prawa NIC zbudowac poza zatrzymaniem wody nic nie zyskujesz , mięsień musi miec czas na budowe
nastepnie odstawiasz saa woda schodzi wchodza kolejne leki do pct jak sermy (clomid) który nie jest jakims za zdrowym lekiem skonczysz clomid i znowu zaczniesz podawać syntetyka i znowu blokujesz cała oś i tak w koło
Wysłana -
dzieki za link do ankiety.A co do mojego pytania to zamiast dostac jakas porade dostalem hmmm , dzieki za troskie i opieke nad ludzmi .Ale tyle i ludzi tyle porad i rad.
Myslalem ze wiecej dowiem sie od chlopakow .

Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 21:53:01
Wysłana -
Nie wypelniles obowiazkowej ankiety to czemu sie dziwisz ze dostales ogolna odpowiedz?druga rzecz ze wiekszosc osob siedzacych dluzej w dopingu powie Ci ze cykle 4tyg sa bezsensu bo nic nie zbudujesz w tymczasie a tylko mieszaszw gospodarce,kolejna sprawa to robienie odbloku po normalnym cyklu i mija np miesiac czy dwa i wchodzenie znow na bombe
Wysłana -
aby zrobić prawidłowy odblok trzeba zbadać hormony i je uregulować aby pct się udało
ja byś nie przyjmował tego pct to i tak nie zdążysz sie do konca odblokować , ani cię nie zdąży zablokowac bo zaraz będziesz wbijał syntetyka
weź sprawę na logikę i poczytaj różne fora na całym nawet swiecie , jak znajdziesz może ze 3 osoby robiące cykle w taki sposób to będzie dobrze
a za to znajdziesz dziesiątki tysięcy robiące to jak potrzeba i jak staramy ci się to wytłumaczyć .
pewnie żę można tak robic jak napisałeś , tylko to jest tak samo jak byś autostradą jechał rowerem pod prąd też się da
ale czy daleko zajedziesz???
Wysłana -
kolejna sprawa jak piszesz ze były spadki,kiepskie samopoczucie to sprawa się rozbija o źle przeprowadzone odblokowanie i pewnie tutaj był problem
Wysłana -
Dzięki za wiadomości ,mój plan był taki żeby mięsiac on miesiąc off.Ale tez nie interesuje mnie osiągnięcie dużej ilości masy ,bo to by mi przeszkadzało w innych sportach,gdzie nie za bardzo jest istotna duża masa bo więcej trzeba kwi do mięśni pompowac.
Dlatego takie vitaminki i cykl wybrałem.
Dzięki ,ankietę wypełnienie po pracy.Pzd
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź