SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybki cykl prop + masteron = odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9202

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2608
witam wszystkich mam szybkie pytanie do kolegow.
Odrazu na wstepie napisze ze mam 35 lat juz w swoim zyciu mialem kilkanascie cykili,a cwicze juz ponad 10 lat lecz nic zawodowo i jest sprawa odblokow to jeszcze jest dla mnie troche ciemna magia , bo roznie to bywalo po cyklu a to cos nieposzlo a to jak ktos powiedzial tak sie zrobilo.Czyli jednym slowiem hardcore pomyslec.
OD ostatniego cyklu mialem ponad 9 miesiecy przerwy , troche sie zalalem przez ten czas bo mialem kontuzie w innym sporcie wiec profilkatycznie zebyc troche poprawic sie zrobile sobie 4 tyg.cylk z propa i mastera e2d w dawce jeden do jednego.
Wszystko fanie tylko cos jaja ogolnie pomalaly i chcialbym sie dopytac co bylo by dobre zeby wrucic na dobry tor.Do dyspozycji mam hcg 5000iu,zymoplex,clomid 50mg.Ostatniego shota mialem w niedzele.
Dodam do tego ze za miesiac chcialbym wrucic na ten sam cykl.
Dziekuje z gory za rady,pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2608
witam ostatecznie skonczylem tydzien podjadac po pol tabletki dziennie Anastrozole.Teraz moge dorzucic clomid 1 tabletkie dziennie i zymoplex pol dziennie .czy tak waszym zdaniem bylo by oki.Co do hcg odstapie sobie od niego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
daj ankiete działu
źle robisz i mega bałagan w organiźmie miesiac cyklu , kolejny miesiac coś w rodzaju pct i dalej bedziesz częsciowo zblokowany i powrót na cykl???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2608
miesiac cyklu najlepiej mi odpowiada , probowalem duzo razy paro tygodniowych cykli fajnie ale zawsze sa duze spadki i psychika nie tak dziala , nie chce sie cwiczyc ogolnie bla bla bla
A takie cos nie ma duzo saidow. I prosze jakas porade co do odbloku.


Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 20:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
musisz dac ankiete działa ale robiąc pct to wyjdzie tak że skonczysz pct i zaczniesz cykl
widzisz tutaj sens ?? truć się clomidem ? aby za chwilę znowu wszystko blokować?
przemysl to sobie bo to się mija z celem i nikt takich rzeczy nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2608
Hej gdzie ja ta ankiete znajde?
To co lepiej przejsc na dluzsza bombe, i miec gorsze saidy.
preferuje bardziej 1on 1off


Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 20:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
cashasz1
Hej gdzie ja ta ankiete znajde?
To co lepiej przejsc na dluzsza bombe, i miec gorsze saidy.
preferuje bardziej 1on 1off



Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 20:45:45


gorsze sajdy??
tutaj masz ankietę https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html

wszystko idzie zniwelować , robisz badania i regulujesz problemy na wybity estradiol exe na wybitą prolaktynę cabaser , na problemy z morfologią oddajesz krew,na problemy z atrofią jąder podajesz hcg
trzeba wiedziec jak ugryźć temat

uwierz mi że więcej szkody zrobisz dla organizmu takimi mini cyklami i mini odblokami . dodatkowo robisz mega bajzel w hormonach
posłuchaj rad ludzi którzy siedza w tym od lat

kolejna sprawa w 4 tyg nie masz prawa NIC zbudowac poza zatrzymaniem wody nic nie zyskujesz , mięsień musi miec czas na budowe
nastepnie odstawiasz saa woda schodzi wchodza kolejne leki do pct jak sermy (clomid) który nie jest jakims za zdrowym lekiem skonczysz clomid i znowu zaczniesz podawać syntetyka i znowu blokujesz cała oś i tak w koło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2608
dzieki za link do ankiety.A co do mojego pytania to zamiast dostac jakas porade dostalem hmmm , dzieki za troskie i opieke nad ludzmi .Ale tyle i ludzi tyle porad i rad.
Myslalem ze wiecej dowiem sie od chlopakow .


Zmieniony przez - cashasz1 w dniu 14/06/2017 21:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie wypelniles obowiazkowej ankiety to czemu sie dziwisz ze dostales ogolna odpowiedz?druga rzecz ze wiekszosc osob siedzacych dluzej w dopingu powie Ci ze cykle 4tyg sa bezsensu bo nic nie zbudujesz w tymczasie a tylko mieszaszw gospodarce,kolejna sprawa to robienie odbloku po normalnym cyklu i mija np miesiac czy dwa i wchodzenie znow na bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
aby zrobić prawidłowy odblok trzeba zbadać hormony i je uregulować aby pct się udało
ja byś nie przyjmował tego pct to i tak nie zdążysz sie do konca odblokować , ani cię nie zdąży zablokowac bo zaraz będziesz wbijał syntetyka
weź sprawę na logikę i poczytaj różne fora na całym nawet swiecie , jak znajdziesz może ze 3 osoby robiące cykle w taki sposób to będzie dobrze
a za to znajdziesz dziesiątki tysięcy robiące to jak potrzeba i jak staramy ci się to wytłumaczyć .
pewnie żę można tak robic jak napisałeś , tylko to jest tak samo jak byś autostradą jechał rowerem pod prąd też się da
ale czy daleko zajedziesz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
kolejna sprawa jak piszesz ze były spadki,kiepskie samopoczucie to sprawa się rozbija o źle przeprowadzone odblokowanie i pewnie tutaj był problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2608
Dzięki za wiadomości ,mój plan był taki żeby mięsiac on miesiąc off.Ale tez nie interesuje mnie osiągnięcie dużej ilości masy ,bo to by mi przeszkadzało w innych sportach,gdzie nie za bardzo jest istotna duża masa bo więcej trzeba kwi do mięśni pompowac.
Dlatego takie vitaminki i cykl wybrałem.
Dzięki ,ankietę wypełnienie po pracy.Pzd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio + T3 - redu na diecie wegańskiej

Wiecej