SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

przedtreningówka a wódka

Wysłana -
Pytanie pewnie w historii tego forum juz sie przewijało, ale jednak ponawiam temat.
Sytuacja wygląda tak, że jutro wieczorem szykuje się konkreto impreza, mam zamiar się dobrze zabawić i od kilku godzin dywaguję na temat wzięcia 1 porcji PRE-WORKOUT przed tą imprezą. Wiadomo, że będzie alkohol w niemałych ilościach.
Raczej mieszane różnego rodzaju trunki nie będą i zatrzymam się na czystej, ale potrzebuję jakiejś w miarę konkretnej opinii na temat spożycia przedtreningówki przed libacją. Pierwszy kieliszek pójdzie pewnie koło godziny po wypiciu pre-workoutu.
Dzięki za pomoc :D
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
i na co liczysz? ze bedzie lepsza faza?
kazdy ma swoj rozum, na pewno nie jest to zdrowe podejście łykać stymulanty z preworkoutu i łaczyc z alkoholem, nie ma znacznie ze wypijesz wódkę po godzinie czy dwóch , ciśnie podskoczy i ewentualne problemy z tym związane na pewno się spotęgują
Wysłana -
jaki sens jest brać przed treningówkę na imprezę gdzie się będzie piło?? bo ja nie kumam. Chcesz bardziej się nawalić czy dłużej wytrzymać? Dziwne praktyki :D
Wysłana -
Ja myślę że chodzi o napompowanie bicków przed imprezą by lepiej wyglądały na pompie.
Wysłana -
Później się słyszy jak to młody chłopak się przekręcił na imperezie. Masakra co za pomysły.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź