SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze pomoc w redukcji.sogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
Cwicze od 2 lat. 1 rok z jakotaka dieta. Nabralem duzo masy ale zarazem i tluszczu. Planuje 1 cykl saa (metanabol). Bede tak masowal do Marca a od marca planuje ostrą redukcje. Dieta bedzie oczywiscie bialkowa i w miare mozliwosci ujemny bilans kalori. Do tego aeroby (bieganie). Prosze o doradzeniu przy doborze jakiegos konkretnego spalacza typu Venom. Bardzo chetnie cos z efedryna. Trening bedzie split -tylko nie wiem ile powt. moze 15-20???Jesli znacie jakies metody na spalenie tluszczu bez wiekszej utraty miesni to prosze o pomoc beda sogi!!!!
Waga 108. Wzrost 190 lapa 44 wyciskanie 145



Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2008-12-31 16:30:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja bym z mety zrezygnował, micha i dobra kombinacja supli styknie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
pasuje jeszcze nabrac troche masy zeby po redukcji bylo ladnie:) Mysle zrobic na 112-13 kg i redukowac. Do metki oczywiscie dieta konkret. Poradzcie pniaki z sfd jakis konkretny spalacz...a na redukcji - tunczyk 4 cyce 10 jajek twarog ed i troche wegli po treningu



Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2008-12-31 16:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
zależy jeszcze ile tego wspomnianego tłuszczyku zalega...
Co do spalaczy leży już u mnie i czeka na redukcje Animal Cuts, kumpel go używał i ładnie go porobił, tak więc działa jak należy

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
bf mam dosc wysokie aczkolwiek brzuch mi nie wystaje. "Pocięty" nie jestem wogle.a sa jakies suple z efka? bo bylem w aptece po tusii..a tu tussi na recepte. A co myslisz o venomie, scorchu? animala bede mial na uwadze lap soga! polecial



Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2008-12-31 16:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Z ciekawości zajrzałem do Twojego profilu "Obwód Pasa (cm) - brakuje miary " zrozumiałem to tak, że meta naprawdę może nie być najlepszą opcją dla Ciebie, odnośnie dopingu wiem niewiele więc mogę się mylić.
Venom i Scorch mają pochlebne opinie, ale nigdy ich nie próbowałem, od znajomych powiem tylko tyle, że Venom ostro pobudza

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
jestem tlusty na brzuchu aczkolwiek brzuc mi nie odstaje..ale do kratki mi daleko. Na mecie wegle musze dokladnie policzyc zeby nie zalewalo zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja swoje zdanie wyraziłem na ten temat, na pewno więcej się dowiesz w dopingu
A odnośnie spalaczy to połączenie Venoma i Animal Cuts'a musi ładnie klepać...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przy cyklu na mecie dodaj aeroby.
powinno porobić.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
pewnie tak ja planuje zrobić cykl na efce od lutego ze 2 miechy a potem może winstrol zależy od efektów po efce na siłke chodze 2 lata i diete mam prawie zawsze mase do tej pory z siłą robiłem i nieżle bo na klate 140kg a masy z94 teraz w łapce 44,5 ale tzreba spalić z 10 kg do wakacji takie mam mażenie

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to ładnie Cię przez 25 dni, w porównaniu z profilem porobiło.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile tluszczy do sniadania?

Następny temat

Dieta do Skorygowania

WHEY premium