SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

poprawienie niedoskonałości i dieta oraz ćwiczenia

Wysłana -
Mam 14 lat
Ważę 60 kg
Uda-50cm
Biodra-84 cm
Ramiona-100cm
Wzrost-175cm

Od dosyć niedawna zapragnąłem zrobić sobie sześciopak i schudnąć oraz "schować" wystające łopatki (łopatki są równo położone lecz wystają) i żebra (o ile to możliwe)

Prawdopodobnie brzmi to idiotyczne lecz pamiętajmy iż jestem dosyć młody (co wiąże się z brakiem doświadczenia).

Reasumując chciałbym aby jeśli to konieczne ktoś trochę mnie ostudził lecz również wskazał co zrobić by przejść na dietę, co ile posiłki, jakie posiłki na jaką porę i (jestem za młody na siłkę więc) jakie ćwiczenia w domu (mogą być też poza np. bieganie)na poprawienie wcześniej wymienionych niedoskonałości.

Pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak łopatki wystają i nie jest to wada, zebra to znaczy ze masz za mało mięśni/tłuszczu, pisz w dziale junior
http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 
Wysłana -
Tomek40k
oraz "schować" wystające łopatki (łopatki są równo położone lecz wystają) i żebra (o ile to możliwe)

pokaż na jakimś zdjęciu jak to wygląda
Wysłana -
Załączam zdjęcia (2 kiedy staję "na baczność" i 2 rozluźnione
Dziękuję z góry za wszelką pomoc

Wysłana -
.

Wysłana -
.

Wysłana -
.

Wysłana -
Powinieneś udać się do fizjoterapeuty mimo że takie zdjęcia nie są diagnostyczne to widać na nich ostające łopatki, barki w protrakcji być może również w odc. L także dobrze żeby żebyś udał się do specjalisty i co oceni cała postawę.
Wysłana -
Protrakcja to zbytnie wystawanie ramion?
Wysłana -
myślę że bardziej Ci to wyjaśni na zdjęciu , generalnie wysunięcie łopatek do przodu

Tu wprowadź tekst linku...

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-16 19:28:11
Wysłana -
A jakie ćwiczenia na te barki?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź