SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

parę pytań do ludzi ze stażem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Czesc mam na imię Michał mam 20 lat 74kg wagi oraz 181cm wzrostu ćwiczę od ponad miesiąca 5 razy w tygodniu około 3 godzin na jednym treningu robię 2 partie mięśniowe +brzuch i 15 min biezni. Chciałbym zapytać czy do wakacji wyrobie się z w miarę dobra sylwetka. jestem na diecie która dopracowuje na podstawie diet innych ludzi nie jem słodyczy ani innych świnstw tj. MC kfc itp. Nie potrafię określić czy jestem endomorfikiem czy ektomorfikiem nigdy nie miałem problemów z nadwaga jednak brzuszek miałem myślę ze przytyc tez by mi nie było bardzo trudno. Mógłby ktoś zobaczyć czy mam genetyczna podstawę do jakiejś partii miesniowej? Podspodem dorzucam zdjęcia brzucha przed siłownia tj miesiąc temu oraz aktualne zdjęcie klatki piersiowej i brzucha. Z suplementacji narazie kreatyna niedługo dojdzie białko planuje hi teca z racji na korzystna cene dobry wybór czy jest cos lepszego w podobnej cenie? Czekam na odpowiedź 5!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
2





Zmieniony przez - browczi w dniu 2016-03-01 11:19:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
jeden trening 3 godziny?

drzemki miedzy seriami robisz czy co...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
j/w
zdecydowanie trening do popray-nawet nie widzac planu w ciemno mozna ocenic, ze jest cos nie tak
3h na silowni to spedzajac zaawansowani trojboisci klasy swiatowej,
osoba ktora dba o dobry wyglad przy treningach 3-4 razy w tygodniu powinna maksymalnie tam siedziec 1h-piszac 1h mam na mysli sam trening silowy
+rozgrzewka, stretching itd wychodzi okolo 90min.

i 4 razy w tyg to maks, wiec musimy zaczac od podstaw czyli opracowania treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
spedzam tam tyle czasu bo jezdze z 2 osobami ktorzy przykladowo zamiast 15 min na bierzni wola posiedziec godzine na rowerku.

podam moj przykadowy trining dajmy na to na klatke i biceps
plaska 12x10x8x6
skos w gore 12x10x8x6
skos w dol 12x10x8
rozpietki 14x12x10
biceps
modlitewnik
12x10x8
sztankielgi mlotkowo 12x10x8 (na strone)
prosta sztanga stojac 12x10x8
pompujace lekkim ciezarem np 10 kg 5-6 serii
brzuch wznosy nog
spiecia (staram sie mostkiem dotknac miednicy)
skosy z ciezarem
maszyna na proste brzucha
bierznia 15 min (srednio 2.3km)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
wyglada OK, kwestia po kij tam siedziec 3h.... zmobilizuj kolegow by sie nie op*****lali tyle
co do sylwetki, do wakacji powinienes sie wyrobic jak wezmiesz sie ostro do roboty:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
moze przesadzilem ze 3 godziny bo sam dojazd tam wynosi 30 min. Motywacja jest zawziecie jeszcze wieksze trening 5 razy w tygodniu mi odpowiada 2 dni regeneracji jest ok. pytanie jeszcze jedno jak obliczyc zapotrzebowanie bialka wegli oraz tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
+prosze o odpowiedz co do białka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa, widoczność mostka

Następny temat

street worout pomocy !!!!!!!

WHEY premium