SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Nadrabiam, fotka przy Olivie dobra
Jak czytam o tych kaloriach niskich to aż mnie skręca, podziwiam
Ale widać, że się dobrze dzieje, bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No to schodzi z godziny na godzine, mialem juz sie nie spinac i nie redukowac bardziej ale glowa mowi ni jedno tylko " musisz rozyebac" to przynajmniej bede mial satysfakcje ze probowalem jak by cos poszlo nie tak

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ema. I kolacja zjedzona, dzień zakończony.

Ogólnie samopoczucie dzisiaj z dupy, zwaliłem jeszcze bardziej tluszcze i wyszło 20g, głowa mnie boli , organizm nie mial nigdy tak malych ilosci tluszczu i wariuje, wypłaszczyło mnie i ogolnie zmęczenie totalne . Ale do ogarnięcia.

Barki + triceps + 20 minut rowerka

Wyciskanie sztangi stojąc 40kg
3x15

unoszenie hantli na boki
14kg x 3 x 15

unoszenie krążka przed siebie
15kg x3 x 15

odwrotne rozpiętki na maszynie
x15
x18
x10

Triceps:
Wyprosty z gryfem wyciągu górnego
3x 15

wyprosty z hantlami w opadzie tulowia
10kg x3 x 15

francuz hantlą
14kg x 3 x 12

Rowerek 20minut .


Dieta :
Dzisiaj było z tego co z wyliczen pamiętam 1960kalorii 240 g białka niecałe, węgli 200-210g , tłuszczu 20g

1 . Serek wiejski + 5g kakao + 40g wafli ryżowych + słodzik
2 . 70g jaglanych + sfd wpc masło orzechowe 40g , słodzik , 200g białek
3 . 200g piersi + 40g wafli ryżowych
4. 150 g piersi + 40g wafli ryżowych + pół słoika ogórków konserwowych
5 . 200g twarogu + słodzik + żelatyna + 100g truskawek + 250g arbuza + 5g kakao


Suple bez zmian witaminy tylko się skończyły.

Ps. Pozazdrościłem bzykowi giry i pochlastałem swoją .
Waga dzisiaj rano 84kg równo i spada kvvrewsko szybko, tak samo jak moje samopoczucie












Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe zdecydowanie nie masz czego zazdrościć

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie badz taki skromny .

Co do dzisiaj, tak jak przewidywałem, waga od wczoraj ponad 1kg w dół, także pomanipuluje węglami, jutro ładowanie . Dzisiaj dzień bez treningu ale w planach mam dlugi spacer , bo mi się nudzi w domu, nie mam co robić to pójdę pochodzic po sopocie


2 fotki z rana, rozmiar troszkę ucieka i płaszczyzna niezla, ale zaraz sniadanie wleci i bedzie lepiej








Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-28 08:08:28

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958110
jedna za ciemna ,druga prześwietlona - wiem jak to wk***ia przy robieniu fot, ja u siebie w domu nie mam praktycznie żadnego miejsca gdzie mogę zrobić normalne zdjęcie czy to telefonem, czy nawet lustrzanką, dlatego rzadko kiedy robię

Na siłowni to już w ogole porazka, u Ciebie widzę jest stała miejscówka i tam fotki wyglądają bardzo konkretnie !!
noga wygląda bardzo dobrze , mam nadzieje,ze kiedys dobije rozmiarowo swoje kulosy a potem w koncu przejde raz w zyciu prawdziwą redukcję ( ) aby osiagnac chociaz w połowie zbliżony poziom %bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No niestety, raz telefon sie skupi na czyms innym i wychodzi ciemne, raz jest jasne . Mam miejsce z dobrym światłem, ale dopiero koło południa, a też czekac i robić w dobrym świetle fotki , mija się z celem, na tych widać mniej więcej jak to wygląda. Wiadomo że realnie jest całkiem inaczej, ale nic nie poradzimy na to. Tak to jest robić fotki z parapetu, Oktawia się malowała więc już jej nie zawracałem tylka żeby mi znowu fotki robiła , bo robie check formy zawsze rano po wstaniu bez pompy, naczczo na kompletnym wyssaniu. Później wiadomo, pojem,popije to i brzuch nie tak wygląda tzn nie jest taki ostry.

Co do planów, to życzę ci tego bo redukcja sama w sobie nie jest niczym uciążliwym, ale trzeba mieć z czego też redukować żeby sie nie zawieść na samym sobie że oo wyredukowalem ale teraz wyglądam jak kij od szczotki, u ciebie nogi są przekonkretne , tylko gora do poprawy. Ale wierzę w to że uda ci się nadbudować całość i zrobić redu i zobaczymy Admina w nowej odsłonie :).

a tu fotki jeszcze jedzenia z dziś i na dziś, zjedzony juz pojemnik z kakao i waflami i twarogiem i omlecik, pomidory do 2 obiadów z kurą i waflami i sernik z truskawkami na kolacje








Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-28 11:07:01
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Noi Panowie zostało 15 dni , dzisiaj dzień ładowania ww i nie że tu cukierek tam tafelek czekolady, same praktycznie czyste ww bez fatu.
Dzień zaczynam od 5 kajzerek z dżemem wiśniowym domowym + 200g twarogu chudego + płatki kuku i kakao 5g.
Na 9 jade na kurs do 16stej wiec biore wiadro z 4x banan, 300g ryżu, 5g kakao 60g białka bulkpowders biała czeko.
I to będzie praktycznie wszystko, jeżeli będę głodny jeszcze to wrzuce naleśniki wieczorem lub coś upiekę , jakieś ciacho czy coś , kure dojem i git a i 200g płatków kuku jeszcze.

Ogolnie wagowo lipa troche, bo cale 100g do gory,ale sie zalatwic nie moglem , mimo wszystko sylwetka wygląda dzisiaj na znacznie ostrzejszą niż wczoraj,klatka,nogi i w pasie poniżej 76cm zeszło, take w takiej sytuacji olać wagę.
Jest piątek, więc od poniedziałku powoli zaczynam zbijać ww , zejdę do 100g , chce żeby waga przy zaczęciu diurezy pokazywała 81kg , w limit tak czy tak wbije się bez większych problemów, w tym tyg ostatni trening nog , i w przyszłym tygodniu cardio leci tylko do środy

Noi to tyle odemnie z rana, wieczorem (koło 19stej) trening dziś plecy wypadają i moze bica lekko dołożę .

Strzałka





Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przypomnij mi jaki masz limit?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
79kg no tam 79,200 Także na diurezie tylko bede musial zbić 2-3kg jak trzebabedzie wiecej, to zbije się więcej ale wątpie.

Jeszcze raz zrobiłem porównanie. Udało mi sie dotrzeć do pomiarów wagi z wtedy. 78.9 dziś 83.1 - taka tam mała różnica
(prawo)10 lipca czyli 4 dni przed zawodami w zeszlym roku
i teraz tylko zjadłem całe to śniadanie o którym pisałem czyli koło 1kg szamki i dopiero jak jadłem mi się uyebao żeby porównać.

W Uk katowałem obszerny boczny - jak widać, przyniosło to swój rezultat
Na moje sylwetka dużo bardziej zdrowa teraz, plecy nizej troche sie zaczynaja, klatka wieksza,barki wieksze i jest suchsza mimo że mam wrażenie i tak teraz że trzymam wodę bo były momenty że było jeszcze bardziej sucho . Ale to węgle zbije to zejdzie też bo np wczoraj weszło 250g jakoś



Dobra uciekam na kurs,7h uczenia się i egzamin. Trzymajcie sie








Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-29 08:00:14

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

SFD - Marta Kwiatkowska

Wiecej