sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

gienus12 kolejny cel - sezon 2017

Wysłana -
-Halo ? Sopot ?
-Joo, przestań ciać bo zostaną z ciebie kości
- Co ty wiesz o zabijaniu , tylu ścięgien to od 10 lat na tej scenie jeszcze nie widzieli

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-26 21:44:29
Wysłana -
gienus12
-Halo ? Sopot ?
-Joo, przestań ciać bo zostaną z ciebie kości
- Co ty wiesz o zabijaniu , tylu ścięgien to od 10 lat na tej scenie jeszcze nie widzieli

j**łam

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-26 21:44:29
Wysłana -
świetna forma i jak widać można tak wyglądać nie spinając się na maxa, jedząc nawet na kilka tygodni przed zawodami jak normalny chłop (bułki, kiełbasa z grilla) itp , szacun

jak wybierasz się też na te 'drugie debiuty' to na pewno postaram się zrobić sporo fotek ze sceny, bo w Sopocie się niestety nie zobaczymy
Wysłana -
No forma zaj**icho, nie ma co.

Banan, a na Binkowskim czy Władku jesteś?
Wysłana -
Bzyku - jestem na tym i na tym
Wysłana -
Tak banan, planuje start na drugich debiutach . Zobaczymy czy to będzie moja ostatnia impreza w tym roku, moze jeszcze nie bede robil z siebie świni i wyjde na binkowskim pod koniec roku. Ale nie jest mi na ręke, myslalem o Diamond Cup ,kilka osob znajomych w tej samej kat wychodzi , fajna rywalizacja by byla , ale finansowo sienie wyrobie bo to ten sam miesiac co debiuty. Pomyśle, coś tam może znajdę jeszcze.

Spinać się nie trzeba żeby forma była, trzeba liczyć kalorie, jeść z głową , trenować i sluchać organizmu bo inaczej się nie zrobi nic. Ja mimo że jem jak jem, mam wszystko wyliczone z przelicznikiem błędu 1-5g myślę. Ogólnie na oko jem, wieczorem wyliczam, ale już tyle czasu się tak bawie że wiem co gdzie ile i jak wrzucic.
Od dzisiaj tłuszcze schodzą do 10-15g , kalorie do 1600-1700 węgle 200-250 . Zobaczymy co się będzie dziać, ale spadek wagi nawet po ładowaniu jest natychmiastowy bez tłuszczu, od wczoraj ponad 800g
Wysłana -
troche nie rozumiem po co ta kolejna edycja Binkowskiego w tym roku, ale pewnie odpadło GP Ossa, które było w zeszłym roku jako druga impreza 'hotelowa' z cyklu GP od pana Kępy
Moim zdaniem to nie wypali, robienie 2-3 imprezy w tym samym miejscu, ogolnie zamysł jest niezły z tego typu imprezkami ,w takich miejscach ale terminy są niestety mocno słabe

jestem ciekaw czy ta 3 edycja Binkowskiego w ogole dojdzie do skutku, zobaczymy jak bedzie za 2 tyg ;)
Wysłana -
Dla mnie ogolnie ten Binkowski to lekki niewypał, ja rozumiem że robią imprezy żeby "przyćmić " Sopot, ale wysyłanie ludziom na prv zaproszenia na te imprezy i pisanie " od egidą IFBB, które odbywają się w dniach 7-9 lipca w Kielcach i są zgodne z Ustawą o Sporcie oraz postanowieniami Ministra Sportu" to lekkie nieporozumienie i szukanie i werbowanie na siłę osób. Narazie na ten Binkowski mają 37 osób chyba , porównując , na sopocie w jednej kategorii jest 40 . Jak ktoś już będzie chciał wyjść w IFBB , to się zrzeszy i wyjdzie.

A za 2 tygodnie, będzie lepiej to mogę obiecać bo schodzi w tempie ekspresowym
Strona 155 z 155
Dodaj odpowiedź