SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"dlugi" stan zapalny w barku?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Mam jedno pytanie odnosnie tego kiedy teoretycznie mogl bym wznowic treningi. Powiedzmy ze ok 6-7 tygodni temu zrobil mi sie maly stan zapalny w lewym barku ale dalej przez jakis tydzien normalnie cwiczylem ale pozniej zaczeolo bolec troszke bardziej ale bylem glupi i jeszcze przez jakies 2-3 tyg cwiczylem tylko bica i trica. Teraz gdzies tak od 3-4 tyg wogule nie cwicze. W tym czasie smarowalem sie fastumem, zjadlem troszke ibupromu, przez tydzien jadlem naproksen pozniej 10 dni olfen 100 sr a teraz przez ostatnie 10 dni jeszcze cos innego (2 leki jeden jakis rozluzniajacy a drugi przeciw zapalny) no i powiedzmy ze po tych ostatnich jest spora poprawa bo juz praktycznie nic nie boli. I teraz mam dylemat czy jesc jeszcze przez 6 dni olfen 100 sr (zostalo mi tylko 6 tabl.) czy powiedzmy isc w srode czy czwartek na silke i zaczac znowu leciutko cwiczyc?

krawat

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lekko mysle ,ze mozesz ćwiczyc. A może zobacz jak reaguje bark po rozgrzewce?

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Ja zawsze cwicze w bluzie i smaruje sie dodatkowo bengayem. Kurcze mam powazny dylemat bo juz od nowego roku chcialem wchodzic na mase i boje sie ze jak znowu przeciaze to sie termin znou przeciagnie

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Ja tez bym radzil robic lekki trening bo moze dojsc do zwapnienia stawu.
Po dlugim trenowaniu (np. rok czasu) jak nagle zrobi sie przerwe i zaprzestanie treningow mozna sie ladnie skasowac.
Ja mialem zapalenie stozka rotatorow jakies 3 lata temu i odczuwam to do tej pory.


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
lekki trening = nawet nie koniecznie w silowni, ale jakies wymaczy te sprawy. jak bardzo cie nie boli to moze pompki.
ja stosowalem taka rehabilitacje: codziennie wyciskanie lezac po 3 serie x 100 (!!) powtorzen samym gryfem od sztangi, bo ma to poprawiac ukrwienie stawu i nie dopuszczac do zwapnienia


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
mialo byc wymachy na gorze


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
No ale jezeli odczuwam nadal maly dyskomfort to tez cwiczyc? Zostalo mi jeszcze na 3 dni Olfen'u 100 SR czyli w sobote bedize koniec wiec na silke rusze tego samego dnia i zobacze. Tak teoretycznie po jakim czasie powinna byc poprawa?

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
A maly dyskomfort odczuwasz przy treningu czy np. jak podnosisz reke do gory? Bo ja po kontuzji nie moglem podniesc szklanki.
Jak podczas treningu to lepiej zrezygnuj wogole z silowych cwiczen i raczej jakas gimnastyke rob.A jak nap**** caly czas to odpusc calkiem i lec do sportowego. Tak mi sie wydaje, lekarzem nie jestem


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
krawat:
Dzis zrobilem lekki trening po dlugiej przerwie i jest spoko. Ile gdzies tak czasu powinienem tak super lekko cwiczyc? Nie dlugo mialem zamiar zaczac cykliczny grupa 1 ale nie chce zabrac sie do tego za szybko?


P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Wydaje mi sie ze pare tygodni, az sie poprawi. No i wiadomo: masci, tablety
pozdrawiam



https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Tylko Honor. Bo Bog i Ojczyzna znajda sie w swoim czasie

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
krawat:
Jakie tablety i maści? Ja teraz normalnie smaruje sie tylko bengayem przed siłką i nic wiecej ale po nowym roku jeszcze bede bral glukozamine i kolagen bo ciagle jeszcze lecze inna kontuzje .

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwalilem sobie wiazadla? :/

Następny temat

Gorąąąąąąąąąąąco mi!!!!

WHEY premium