SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'dieta Binia'

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Hej Biniu!
Zamierzam przejsc na tak reklamowana przez Ciebie diete :)
Czy mozesz napisac tu,co jesz? Zarowno w dni treningowe jak i beztreningowe. Taka dokladna rozpiske.
Do tego podaj prosze zwoje zapotrzebowanie na Bialko/ww/tluszcz i kalorie.
Mysle, ze pomoze to wielu z nas ulozyc sobie skuteczny jadlospis.
Dzieki wielkie!

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ja mam 16%-15% tylko czemu wszystko na brzuchu

NO MOZE NIE WSZYSTKO, ALE SPORA CZESC NA PEWNO -
TAKA MESKA CECHA

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dieta w dni treningowe od bez treningowych rozni sie tylko odzywka bialkowa przed treningiem oraz odzywka bialkowotluszczowa po- reszta bez zmian

sniadanie
jajecznica 4 jaja, 20g smalcu, warzywa niskoww (mieszanka mrozona), czasem jakas wedlina

przekaski w pracy
suszone mieso, orzechy, ostatnio duszone piersi kurczaka (250g), jem do syta bez konkretnych wartosci

obiad
mieso plus warzywa

kolacja
wedlina lub mieso (czasem z majonezem nie najlepszy wybor , odzywka bialkowa z tluszczem (na sen)
w miedzy czaise czasem jakis niskoww owoc (np truskawki)

raz na 3, 4 dni obiad i kolecje zastepuje posilkami wysokoww o weglowodanach zlozonych (b malo tluszczu, oraz bialka w nich np. makoron w sosie pomidorowym)- patrz post PALEO o diecie NHE

nie jest to bynajmniej dieta wzorcowa, choc jest w niej zachowany 'duch' z diety NHE.
Prosze pamietac, ze to jest moj jadlospis i nie jest on idealny, raczej kompromis miedzy tym co lubie a tym co sie powinno jesc)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aha nie licze, ani kalorii, ani tluszczu, jedynie staram sie spozywac bialko na poziomie 2g na kg

BTW dzieki, ale to nie moj pomysl, za maly jestem

Fakty, nie mity

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2002-05-22 10:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Dziekuje. A jak u Ciebie z tkanka tluszczowa?


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
brzuch plaski, choc kaloryfera jeszcze nie widac
ledwo pierwsza pare gorna
nie mierze, choc ostatnio kupilem maly device elektorniczny za male pieniadze, aby monitorowac spadki (lub ew przyrosty) tk. tlusczowej

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
a ile masz % tluszczu teraz? ja sie 'mierze; w supermarketach :) tam sa zawsze jakies prezentacje.
Kurcze troche sie boje tej diety...bo ani tluszcz na jelita zdrowy nie jest ani 'chyba' na pas..choc to musze na sobie sprawdzic....


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a ile masz % tluszczu teraz? ja sie 'mierze; w supermarketach :) tam sa zawsze jakies prezentacje.

NIE WIEM, , JAKOS MNIE TAKA PROMOCJA NIE CHWYCILA

Kurcze troche sie boje tej diety...bo ani tluszcz na jelita zdrowy nie jest ani 'chyba' na pas..choc to musze na sobie sprawdzic....

WLASNIE, SPRECYZUJ POJECIA




Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sobie mierzylem poziom tluszczu na niskich ww (elektrody na rece i na nogi)wyszlo mi 8%; bez aerobow i przy sporadycznym cwiczeniu na silowni,

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy dobrze zrozumiałem?
Zawartość tłuszczu w masie ciała 8%?

8-(

R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Roslon: czepiasz sie slowek; nie wiem jak sie to nazywa bo nie pasjonuje sie wazeniem i mierzeniem;
maciek sie pytal czy na niskich weglach mozna byc szczuplym, z doswiadczenia wiem ze tak i to tyle

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż takie trudne pytanie zadałem?

Wybacz...

R.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek potreningowy

Następny temat

Mało węglowodanów

WHEY premium