SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"coś" na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
No więc...pytanie dość głupie , ale jednak...potrzebuje nazwy(ew linka) odżywki, po której zażyciu masa by się zwiększyła, narazie nie mogę ćwiczyć (operacja i takie tam) , ale przydałoby się troche przytyć...niestety moja przemiana materii jest tak szybka, że jem za 4 a i tak to nic nie daje
Zwracam się do was, jako że macie jakieś tam pojęcie o tych sprawach...a ja jestem "zielony"


Z góry dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
hackjer ale Grzaniec napisał "Jeśli chcesz podnieść tłuszczową mase ciała"
wiec mu doradził dobrze ale nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
To żeś mu doradził Szkoda że niezaproponowałeś mu coś al'a TVmarket czy cuś A do autora - niema "czegoś" wspaniałego na masę. A ponad to jaka to ma być ta masa? Mięśniowa czy tłuszczowa? Na początku ułóż dietę, sprawdz zapotrzebowanie kaloryczne etc. Poczytaj trochę, wyszukiwarka bardzo wskazana I pamiętaj że odżywki są tylko uzupełnieniem diety a nie odwrotnie Nie stosując się do tej reguły będziesz wywalać kasę na co nowe wynalazki ze skutkiem bardzo mizernym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
chcial jakas odrzywke to mu zapodalem

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
dieta z dodatnim bilansem kalorycznym + gainer żeby uzupełnic braki w diecie + trening na mase
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A kiedy bedziesz mogl cwiczyc??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
gainer to nie jest sposob na niedozywienie.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
ok wtedy było późno, procenciki też dawały znać więc niezbyt dobrze to opisałem a więc mam 17lat 185cm wzrostu i waże 65kg czyli "patyczek"
Potrzebuje czegoś, aby zwiększyć masę tłuszczową (bo domyślam się , że masy mięśniowej bez ćwiczen się nie da)nie mogę ćwiczyć z powodu operacji (w obecnym stanie nawet 5kg zakupów to ogromny ciężar sprawiający ból...tak wyszło)nie wiem za ile będę mógł ćwiczyć,ale po tych osiągach ciężko to widze...hmmm co tam jeszcze...zdecydowanie to nie jest przez niedożywienie, bo jem naprawdę dużo i to zarówno tłuste obiadki mojej mamy, 4 kolacje w międzyczasie, ale jem także częśto fastfoody Kebaby, pizze...itd więc nie wiem o co chodzi...może wy coś doradzicie, bo aż żal patrzeć na te kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To jedz wiecej zawsz emozna jesc wiecej bo cos mi sie wydaje ze ta pizza to zjesz 1 kawalek i wszsytko zaraz znow cs zjesz i tylko jesz czesto.

I ogolnei to uloz diete bo takei cos to*****owe jest

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2701
Jeśli chcesz podnieść tłuszczową mase ciła poczytaj troche o fizjologii odkładania tłuszczu. na początku zwolni metabolizm. ponadto najlepiej tłuczącą odżywką dla ciebie będą słodycze bezpośrednio po posiłkui łączenie dużej ilości węglowodanów z dużą ilością tłuszczy w jednym posiłku, a jeśli tylko tłuszczyku chcesz nabrać to węglowodany na noc polecam( im później zjesz dużo węgli najlepiej przed pujściem spać, tym więccej tłuszczyku ci sie odłoży). Nie kupuj żadnych odżywek bo to tylko strata twoich pieniędzy!!!lepszy efekt będziesz miał po czekoladzie i snikersach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
"łączenie dużej ilości węglowodanów z dużą ilością tłuszczy"
Oł maj gad ! Przecież chyba tak nie można...

Patrz tu apropo jedzenia: https://www.sfd.pl/temat209117/

"...nigdy w jednym posiłku nie łączymy dużych ilości węglowodanów z dużymi ilościami tłuszczy..."

Zmieniony przez - hackjer007 w dniu 2006-07-04 10:37:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w planie treningowym

Następny temat

kto doradzi ???

WHEY premium