SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

------Z------M------A------

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś sotoswał ten preparat ? To niech podzieli sie sowimi opiniami ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jezeli ten 300mg to ma 20mg jonow, jezelei ten 500mg to ma 35mg jonow.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Super głęboki sen -> max regeneracja.

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skoczyła Ci masa ? Jakiej firmy brałeś ZMA i łączyłeś z TT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ja obecnie testuje domowe ZMA i rzeczywiście lepiej sie śpi. Za jakiś czas sprawdze oryginalne i porównam efekty.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja stosuje zma i nac i nie moge spoac , pobudza mnie , ale jakis drastycznych efektow nie zauwazylem

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli na przyrost miesni raczej niedziała tylko na sen ...
eteeeem to szjs ... Szkoda siana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
nie nie chodzi o to ze dziala na sen w sposb naturalny cynk i magnez w formie chelatu wplywaja na poziom testosteronu , tyle ze bardziej spektakularny efekt uzyskasz stosujac to z tt alc nac po samym zma nie spodziewaj sie cudow chyba ze niedobor tych pierwiastkow w twoim oragnizmie jest duzy

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznych efektów raczej na 100 % nie zauważysz ale dla mnie to bardzo cenny suplement niosący za sobą wiele korzyści.
Przede wszystkim obniża poziom kortyzolu ( hormonu stresowego ), który jest jedną z głównych przyczyn katabolizmu.

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje Jackens , ale chciałem zwrócić tutaj uwagę na jedną sprawę. Mianowicie NAC samo w sobie nie powoduje bezpośredniego wzrostu testosteronu. Zaliczyłbym go raczej do antyoksydantów. W europie można go nabyć jako środek tylko na receptę. Natomiast w stackach występuje chyba tylko w ZMA PRO i ACE. II

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to jest to TT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tribulus testeris - roślinka podnosząca poziom teścia, bardzo dobry suplement zalecane stosowanie powyzej 24 roku życia

Darkman X
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do SOBNATY

Następny temat

SIŁA

WHEY premium